Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитяче містечко «Казка» в Миколаєві

У центрі Миколаєва, на вулиці Декабристів, розташований мальовничий куточок під назвою Дитяче містечко «Казка». Це казкове місце давно стало улюбленим місцем відпочинку для багатьох жителів Миколаєва та гостей міста. До того ж постійними відвідувачами «Казки» є не тільки маленькі гості, а й дорослі.

Кожна людина, побувавши хоча б один раз в Дитячому містечку «Казка», назавжди збереже теплі спогади про нього, про його дивно веселі і цікавісвята і чарівні будови.

Кращі тури по Україні!

Дитяче містечко «Казка» в Миколаєві - це унікальне місце для розваг і відпочинку людей різної вікової категорії, якетакож є єдиним у своєму роді культурно-ігровим комплексом на території України. Кожен відвідувач «Казки» може не тільки весело провести час на атракціонах, а й взяти активну участь в концертних програмах, спортивних змаганнях та іграх, які проводяться на майданчиках цього маленького містечка.

Anga Travel пропонує кращі тури по Україні!

Автором проекту забудови, художнього оформленняі головним архітектором цього комплексу є Вадим Павлович Попов. За його проектом місце, де раніше розташовувалася ринкова площа міста, незабаром прикрасив культурно-розважальний комплекс «Казка». Вперше ворота Дитячого містечка «Казка» були відкриті 19 травня 1982 року.

Тут, як у справжній казці, відбуваються чудеса, за бажанням, можна потрапити куди завгодно, а на клумбах цвітуть дивовижні квіточки, навколо ростуть химерні дерева: тюльпанове, павловнія, сакура, вейгела, гінкго та багато інших. Величезна кількість тури по Україні.

тури по Україні тури по Україні

У цьому містечку абсолютно кожна споруда має риси якогось певного казкового сюжету. Тут можна побачити також унікальні архітектурні будови, виконані з каменю, металу, дерева з використанням мозаїки, карбування, кування, різьблення, живопису і скульптури,і багатьох інших видів художнього оформлення. Крім того всі ці конструкції є ручною роботою , що надає їм статус унікальних і високохудожніх робіт. Все це викликає у гостей і жителів Миколаєва непідробне захоплення.

Автобусні тури по Україні це відмінна можливість подорожувати з комфортом.

У цьому милому містечку Ви побачите великий павільйон з півником і амфітеатром, в якому проводяться концерти та багато інших масові заходи; середньовічний кам'яний замок і його потаємні сходи, якіманять до себе відвідувачів, щошукають пригод; дерев'яну фортецю з частоколом, де можна трішки відпочити, взявши участь в пізнавальних та ігрових програмах, а у святкові дні подивитися турнірні бої за участю середньовічних лицарів; декоративний басейн з фонтанами; справжній паровоз; два маяка; карусель з русалкою і вченим котом з відомих казок А.С. Пушкіна; ігрові автомати; веселі атракціони; ігрові зали з настільними іграми (футбол, більярд, хокей, шашки, шахи, мозаїка); колесо огляду.Для відвідувачів будь-якого віку тут є автодром. На протилежній стороні містечка « Казка» видно «Українську Хатинку», в якій зібрані кращі декоративно-прикладні та художні роботи дітей з Миколаєва, чиї фантазія і творчість гідні захоплення!

У нас найкращі тури по Україні з Києва.

У самому центрі цього містечка встановлено справжній корабель під назвою «Щастя» (перша назва - «Буян»), який пливе під червоними вітрилами в казкову країну. Піднявшись на палубу корабля по трапу, можна відчути себе справжнім моряком далекого плавання.

Центральними фігурами в Дитячому містечку «Казка» є «Коник -Горбоконик» і сонячний годинник. Крім платних сезонних атракціонів , тут є і безкоштовні. Серед них каскадні озера, паровоз, карусель з казковими персонажами - русалкою і котом, російська піч із зеленим лабіринтом, дитячі спортивні та ігрові майданчики та багато іншого.

Дитяче містечко «Казка» працює круглий рік, тому в будь-який час Ви можете зануритися в незабутній, прекрасний і казковий світ дитинства.

Всi тури по Україні.

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!