Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

"Блакитні очі" Волинського краю

«Блакитні очі» Волинського краю, перлове намисто Волині - одні з найпоширеніших неофіційних назв Шацьких озер. Шацькі озера - це справжнє природне диво, це унікальна група озер, яка складається з понад 30 озер переважно карстового, а також льодовикового походження, різної величини. Ці озера є складовою частиною Шацького національного природного парку.

 

Шацькі озера - це прісноводні водойми з дивно прозорою і м'якою водою, багатою на корисні для організму речовини. З кожним роком кількість відпочиваючих і бажаючих насолодитися чудовою красою родзинки Волинського краю значно збільшується. А це, у свою чергу, впливає на активний розвиток туристичної сфери, тури на Волинь. На жаль, покищо рано говорити про надто розвинену інфраструктуру Шацьких озер, але проте, відмінний, а до того ж демократичний, відпочинок Вам буде забезпечений. Тут побудовані прекрасні котеджі, бази і санаторії відпочинку з прекрасними умовами для незабутнього відпочинку, є також клуби, бари, дискотеки. Anga Travel пропонує кращі тури по Україні!

Для туристів організовуються піші та водні екскурсії, поїздки до найближчих волинських визначних пам'яток (Брестська фортеця, місто Володимир-Волинський з його відомим білокамінним Успенським собором, збудованим ще в XII столітті, оригінальною Василівською церквою-ротондою XIII-XIV ст.). На озері Пісочному можна урізноманітнити свій відпочинок катанням на катамаранах і водних гірках, а на Світязі - дайвінгом і водної прогулянкою на романтичний Острів закоханих. Багато туристів насолоджуються так званим «сільським» туризмом - риболовля, збір цілющих трав, грибів та ягід. Величезна кількість тури по Україні.

Досить м'який природний клімат зони, в якій знаходяться Шацькі озера, мальовничі пагорби, які укриті соковитою зеленню, чаруючий свіжий аромат прохолодного тінистого лісу, хвої, наявність тут торф'яних лікувальних грязей, лікувальне повітря, джерела мінеральних вод, найчистіші озера - все це належить чудовій місцевості поблизу селища Шацьк. Все це також дало можливість людині використовувати територію Шацьких озер для незабутнього відпочинку, оздоровлення, насолоджуючись при цьому всіма перевагами екотуризму, тури в Карпати.

З кожним роком стрімко зростає кількість бажаючих відпочити від настирливої міської суєти, насолодитися первозданною чистотою і красою природи і назавжди залишити у своїй пам'яті хвилюючі спогади про її чудову досконалість. Цей унікальний куточок природи Волинського краю в найближчі роки може стати одним з найпопулярніших місць сімейного відпочинку і туризму не тільки в Україні, а й у всій Європі. У нас найкращі тури по Україні з Києва.

Подарувати собі незабутні вихідні на Волині, Ви можете в рамках наших турів. Вибрати тури на Волинь можете тут.  Автобусні тури по Україні це відмінна можливість подорожувати з комфортом.

Всi тури по Україні.

Також можете спробувати наші автобусні тури на Шацькі озера.

Автор Марина Мельниченко

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!