Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Чудеса в Одесі

Таке величезне і відоме місто, як Одеса, не може не мати своїх міфів, легенд і чудес. У цьому місті є багато місць, забути які абсолютно неможливо. І важливо їх побачити самому, а не подивитися картинки в інтернеті або погортати глянцеві журнали. Лише побачивши ці чудеса на власні очі, можна отримати масу задоволення і вражень, розгадати їх загадки і дізнатися цікаві історичні факти. Що ж саме називають «одеськими чудесами»? Anga Travel пропонує кращі тури по Україні!

Перше місце в списку чудес Одеси займають його жителі - корінні одесити. Доля їх розкидала по всьому світу, але, тим не менш, вони були, є і на все життя залишаться одеситами. У всьому світі добре знають одеситів! Адже одесити - це не просто люди, які народилися в Одесі. Одесити - це, можна сказати, особлива національність, яка відрізняється своєрідною темпераментністю, балакучістю, веселістю, гучністю, цікавістю і добротою своїх представників. Одесити завжди з щирою гостинністю зустрічають кожного гостя свого міста. І навряд чи хтось ще любить так своє рідне місто, як одесити!

Друге місце займаютьвсім відомі Потьомкінські сходиСходи, що ведуть в небо... Вони складаються з 192 сходинок, а їх загальна висота становить 142 метри. Потьомкінські сходи - це одна з найголовніших визначних пам'яток Одеси, її візитна картка для туристів. Будівництво сходів тривало 4 роки, з 1837 по 1847 рік. За цей час в Одесі з'явилося одне з головних архітектурних чудес, яке з'єднує Морський вокзал і набережну з Приморським бульваром. Потьомкінські сходи маютьтакож свою романтичну історію. Вони були подарунком князя Воронцова, одногоз перших градоначальників Одеси, його дружині Єлизаветі. На День міста сходи збирають величезну кількість людей, бажаючих побачити концерт і феєрверк на честь свята. Величезна кількість тури по Україні.

 

Третє диво Одеси - це [link#401-32-15] Одеський національний академічний театр опери та балету. [/link] Будівля Оперного театру - це один зі справжніх і найкрасивіших архітектурних шедеврів, аналогів якому немає у всьому світі. Внутрішнє і зовнішнє оздоблення цієї будівлі вражає своєю неповторною красою і унікальним дизайном, виконаним в популярному під час будівництва театру, стилі бароко. У залі для глядачів створена унікальна акустика, яка дозволяє по всьому залу почути шепіт зі сцени. На сцені Одеського національного театру опери та балету виступали відомі артисти зі світовим ім'ям. Автобусні тури по Україні це відмінна можливість подорожувати з комфортом.

Ще одне, четверте, диво Одеси - це його містичний будинок (Плоский будинок,Трикутний будинок, Відьмин будинок і т.д.), який знаходиться за адресою Воронцовський провулок, 4. З першого погляду це нічим не примітна будівля, звичайний старий будинок. Але якщо подивитися на цей будинок з певного ракурсу, створюється зовсім інше враження.... Докладніше про розгадки таємниці цієї будівлі можна дізнатися в статті [link#401-32-03] «Плоский будинок» [/link], але краще - побачити на власні очі .

П'ятим дивом Одеси називають [link#401-32-02]"Тещин»міст" [/link]. Це самий вузький і найдовший міст в Одесі. На його огорожі висять тисячі замочків з вигравуваними зізнаннями в коханні та іменами закоханих одеситів, які причепили їх на знак свого вічного кохання. Характерною особливістю мосту є те, що стоячи на мосту у вітряну погоду, можна відчути, як він хитається. Звідси і пішла одна з версій походження його назви - «міст хитається , як тещин язик». Але є й інші історії...

І ось ще одне диво великої Одеси - Чорне море, яке є героєм багатьох літературних і художніх творів. Саме Чорне море в усі часи і до сьогодні є невичерпним джерелом натхнення багатьох відомих поетів, письменників, художників, кінематографістів, музикантів, ну а для відпочиваючих в Одесі - це справжній рай!

Одеса - це справжнє місто чудес . Радимо Вам побачити всі ці чудеса на власні очі. У нас найкращі тури по Україні з Києва.

Автор Марина Мельниченко

Всi тури по Україні.

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!