Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Царська ротонда у Вознесенську

На півдні України, а точніше в Миколаївській області розташоване місто Вознесенськ, який є адміністративним центром однойменного району, одним з найбільших історичних, культурних і промислових центрів цієї області.

У стародавні часи через територію нинішнього Вознесенська проходили Великий шовковий шлях і «шлях із варяг у греки». Історія Вознесенська почалася приблизно з XV століття, коли на високій горі з південного боку сучасного міста була побудована турецька фортеця Чічаклі. Через три століття тут розташувався зимівник козаків «Соколи». Саме на місці останнього в 1795 році за наказом імператриці Катерини II було засновано місто Вознесенськ. Він був названий і побудований на честь великого церковного свята Вознесіння Господнього. Починаючи з 1817 року це місто стало центром військових поселень. У 1837 році Вознесенськ отримав особливий статус і привілеї для розвитку, оскільки сюди переїхав весь царський двір на чолі з імператором Миколою І. Anga Travel пропонує кращі тури по Україні!

До приїзду імператора Миколи І місто підготували грунтовно. На в'їзді в Вознесенськ спорудили тріумфальні ворота, в центрі міста побудували театр і насадили величезний парк, а за містом - красивий гай. У міському парку спорудили два палаци для дипломатичного корпусу та царської свити, мініатюрний замок в стилі епохи Середньовіччя, басейн, штучні водоспади. На сьогоднішній день у Вознесенську збереглася літня резиденція царської сім'ї поряд з Мар’їним  гаєм і царська ротонда в міському парку.

Величезна кількість тури по Україні.

Протягом уже багатьох років царська ротонда (її також називають ще альтанкою, альтанкою) є візитною карткою Вознесенська, його найвідомішим архітектурним пам'ятником.

Автобусні тури по Україні це відмінна можливість подорожувати з комфортом.

Як вже згадувалося вище, царська ротонда була побудована в міському парку на честь приїзду імператора Миколи І у 1837 році. Вона має вигляд альтанки в 8 колонами, які підтримують сферичний купол. Ротонда встановлена ??на високому штучному пагорбі і оточена трьома кільцями терас і прекраснимдоглянутимпаркомз лавками та брукованими доріжками.

Нинішняадресацарської ротонди у Вознесенську: вул. Кибрика, парк імені М. Островського. Парк названий на честь відомого письменника Миколи Островського, автора роману «Як гартувалася сталь».

У нас найкращі тури по Україні з Києва.

тури по Україні тури по Україні

Царська ротонда у Вознесенську вельми популярна не тільки серед жителів цього міста, а й серед багатьох мешканців сусідніх областей, туристів, які приїжджають сюди відпочити. Існує також традиція: біля альтанки всі молодята проводять весільні фотосесії. На терасах, які оточують царську ротонду, часто організовуються концерти, різні офіційні заходи Вознесенська, пов'язані з великими державними та іншими святами, мітинги , а також інші громадські заходи.

Кращі тури по Україні!

Всi тури по Україні.

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!