Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Буковель, Драгобрат, Славське. Що ж вибрати?

Сфера гірськолижного туризму в Карпатах за останнє десятиліття набрала стрімких темпів у своєму розвитку. З кожним роком збільшується кількість туристів. Розвивається як літній, так і зимовий туризм. Але все-таки зимовий відпочинок залишається більш популярним. Адже в порівнянні з закордонними курортами, ціни на гірськолижних курортах в Карпатах набагато нижче, а за якістю послуг, що тут надаються, практично не поступаються.

З наближенням зимового сезону кожен любитель гірськолижного відпочинку починає замислюватися над тим, куди саме поїхати, який курорт вибрати. Адже Карпати - це справжня скарбниця гірськолижних курортних баз і комплексів.Критерії вибору у кожної людини різні. Порадити щось одне буде неправильно, тому в цій статті ми спробуємо надати для Вас коротку, але об'єктивну оцінку найвідоміших в Україні гірськолижних курортів, грунтуючись на такі основні критерії, як вартість, інфраструктура, проживання, харчування, якість підйомників і схилів, погода. Anga Travel пропонує кращі тури по Україні!

 

Отже, список кращих гірськолижних курортів України очолюють Буковель, Драгобрат і Славське. Про них і піде далі мова.

Буковель - це візитна картка Карпат. Серед всіх гірськолижних курортів Буковель є найбільшим курортом з найбільш розвиненою та якісною інфраструктурою. В арсенал цього курорту входить 15 високоякісних сучасних підйомників (1 бугельний і 14 крісельних), більше 50 км сучасних трас різного рівня складності, якість яких на порядок вище, ніж у конкурентів Буковеля. Два центральних підйомника добре освітлюються, що дає можливість покататися на лижах, санях або сноуборді навіть увечері. Сніговий сезон у Буковелі триває з грудня по квітень. Наявність спеціальних гармат на території курортного комплексу дозволяє продовжити гірськолижний сезон. В інфраструктуру Буковеля входить також величезний вибір комфортабельних готелів, котеджів, ресторанів, кафе та багатьох інших закладів, що забезпечує незабутній зимовий відпочинок. Якість обслуговування на Буковелі на високому рівні. І, відповідно, за високу якість наданих послуг необхідно платити відповідну ціну. Величезна кількість тури по Україні

Драгобрат. Головною особливістю цього курорту є більш довгий період гірськолижного відпочинку, який триває з листопада по травень завдяки висоті і відповідній погоді. Драгобрат має 1 крісельний і 8 бугельних підйомників. У порівнянні з іншими курортами в Драгобраті набагато більше снігу. За цінами на проживання, харчування, катання на лижах, санях і сноубордах Драгобрат значно дешевше Буковеля. Але є і свої мінуси, хоча вони і не настільки значні. Траси на Драгобраті крутіші і вимагають значно більшої підготовленості в гірськолижному спорті. Вони також менш підготовлені, ніж у Буковелі. Харчування дуже гарне, але кількість колиб та ресторанів для цього курорту недостатньо, і іноді доводиться чекати в черзі. Але з кожним роком ці мінуси поступово усуваються, змінюється якість сервісу і ціни на відпочинок. Автобусні тури по Україні це відмінна можливість подорожувати з комфортом. Тури на Новий рік, тури на новий рік по Україні, тури в Буковель на новий рік, гарячі тури з Києва на новий рік, тури в карпати на новий рік, дешеві тури на новий рік

Славське. Серед усіх гідних уваги карпатських гірськолижних курортів Славське є найдоступнішим за вартістю місцем зимового відпочинку. Але через економічність, цей курорт завжди багатолюдний. На вихідних в Славське приїжджає дуже багато відпочиваючих із сусідніх областей або ж любителі турів вихідного дня. На території Славського розташовуються 11 сучасних підйомників і більше 20 трас, основна частина яких призначена для новачків. У порівнянні з Буковелем і Драгобратом, ціни на проживання та харчування у Славському значно нижче. У нас найкращі тури по Україні з Києва.

Який критерій у виборі гірськолижного курорту для Вас є більш важливим? Це справа суто суб'єктивна. Крутизна трас, якість сервісу, смачна кухня, ціни на відпочинок - кожен сам зможе вибрати. Але головне, що варто пам'ятати: «Зимовий відпочинок в Карпатах - це один з найкращих варіантів відмінно провести Вашу відпустку». Пропонуємо зробити це разом з нами в рамках наших турів в Буковель та Драгобрат.  

Гірськолижний тур в Буковель, гірськолижний тур в Буковель з Києва, автобусний гірськолижний тур в Буковель та Драгобрат, гірськолижний тур, гірськолижні тури.

Автор Марина Мельниченко

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції! Всi тури по Україні.