Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури і екскурсії в Угорщину

Угорщина - казкова симфонія вітру, води і сонця

 

Якщо ви ще не пробували наші гарячі тури в Угорщину, то ми точно можемо сказати, що ви втратили дуже багато!

Неймовірна Угорщина

Тур вихідного дня до Угорщини від ANGA Travel - це вишукане токайське вино, апетитні млинці палачинке, соковитий гуляш і інші шедеври національної місцевої кухні, що радують душу і будоражать апетит!

Це швидкий Дунай, що змушує зупинитися, і, вдивляючись в могутні води, трохи подумати про вічне, це стильна, і надзвичайно красива архітектура, яка просто кружить голову, це справжня гостинність, з якою угорці зустрічають кожного гостя.

Автобусні тури в Угорщину - це захоплюючі екскурсії з професійними гідами, які покажуть самі злачні і цікаві місця!

Угорщина - це казка, яка ніби зійшла зі сторінок книги! Вона, як добра і усміхнена господиня, чекає гостей, і готова в будь-який момент накрити на стіл, і розповісти цікаву історію.

Яке місто вибрати для подорожі?

Для любителів історичного туризму Угорщина - справжнє джерело пам'яток і красивих місць.

Тури з України в Угорщину - це можливість побувати одному з безлічі невеликих, але дуже затишних містечок, потрапивши в які, ніби переносишся в Середньовіччя.

Ну і, звичайно ж, це столиця Угорщини - Казковий Будапешт! Прекрасний днем, і просто неймовірно красивий вночі, Будапешт приємно здивує вас безліччю цікавих місць, прогулянками на кораблику по Дунаю, і безліччю інших приємних речей, які так радують під час відпочинку.

Угорщина однаково гарна на тільки влітку, а й взимку, і якщо ви хочете зустріти новий рік так, щоб він дійсно запам'ятався, то запрошуємо в тур Зимові обійми - ми впевнені, вам сподобається!

Может SPA тур на термальные источники? 

Ну і, звичайно ж, як можна не згадати термальні курорти Угорщини. 

Унікальна печерна купальня Мішкольц-Тапольца і відоме на всю Європу лікувальне озеро Хевіз, найгарячіші в Європі терми в Закалароші і дивовижні лікувальні води Харкані - перерахувати все просто неможливо!

В одному тільки Будапешті туристів чекають понад 130 лікувальних джерел, які дають, уявіть собі, більше 70 мільйонів літрів води в день!

Вирушаємо на канікули в Угорщину і Європу

ANGA Travel - це бюджетні тури в Європу, під час яких ви отримаєте масу нових вражень, побуваєте в найцікавіших місцях європейських міст, а головне - знайдете безліч нових друзів!

У пошуку сайту ви можете вибрати країну, і ми точно знаємо - на яку б з них не впав ваш вибір, незалежно від пори року - ви будете в захваті!

 

Цікава Угорщина