Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Альпи

Альпи - дивовижно красиве місце, в якому гірськолижний відпочинок гармонійно поєднується з різноманітними туристичними походами по визначних пам'ятках. І саме тому як літні, так і зимові тури в Альпи користуються надзвичайною популярністю серед туристів зі всієї Європи.

Альпи - як багато і як мало ми знаємо

Тури в Альпи з ANGA Travel - це можливість чудово відпочити в найвищій гірській системі у всій Західній Європі, і одночасно з цим побачити безліч цікавого.

Протяжність гірського ланцюга - понад 1200 кілометрів, тому гірськолижні тури в Альпи - це безліч різних історичних пам'яток, найчистіших озер, красивих сіл і, звичайно ж - величезний вибір зручних схилів, як для початківців, так і для профі!

Альпи як гірськолижний курорт

У географічному плані гірська система Альп підрозділяється на Західні і Східні Альпи, розділені між собою долиною річки Рейн.

А ще в цих горах - понад 1200 льодовиків, завдяки чому тур в Альпи для катання можна купувати вже на початку листопада, і аж до кінця березня - сніговий покрив формується рано, і дуже стійкий на протязі всього зимового періоду.

Альпійські регіони зазвичай називають в залежності від розташованого поблизу об'єкта або міста, тому можна брати тури в Швейцарські Альпи, або тури в Австрійські Альпи, і так далі. У кожному з цих регіонів буде комфортно і цікаво відпочивати.

Наприклад, в одній тільки Франції вас чекає більше сотні відмінних гірськолижних курортів з найкращим обладнанням і безліччю варіантів для комфортного проживання.

Ще один варіант, чому варто вибрати тури в Альпи з Києва - тут вас чекає дійсно унікальний лижний бонус! Можна відправитися в своєрідну «кругосвітню» подорож на лижах - завдяки розвиненій системі підйомників можна, перебираючись з одного на інший, об'їхати всі Альпи на лижах. Благо, єдиний візовий режим дозволяє.

Чим ще можна зайнятися в Альпах

Нічого дивного, що автобусні тури в Альпи користуються попитом незалежно від пори року. Взимку - це безумовний регіон номер один для гірськолижного відпочинку, а в літній час - найкраще місце для екологічних, оздоровчих і лікувальних турів.

А якщо згадати про мінеральні джерела і льодовикові озера приголомшливої ​​краси, то стає однозначно зрозуміло - тур в Альпи влітку буде нітрохи не гірше, ніж взимку.

Ну і, звичайно ж, гарячі тури в Альпи - це доступність для середньостатистичного туриста. При розумному плануванні сюди можна їхати з практично будь-яким бюджетом, і відмінно відпочити.

Головне - грамотний підбір туру. Ну а в цьому вам із задоволенням допоможуть наші менеджери з ANGA Travel. Подорожуйте з комфортом, подорожуйте без турбот, і відпочинок в Альпах стане незабутнім.

 

ВСI НАШІ ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ