Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А у вас є хобі? Тільки не кажіть, що у вихідні ви любите збирати пазли, розгадувати кросворди або грати в покер. Це все вже в минулому. Чому б не почати захоплюватися подорожами? І зовсім не обов'язково їхати до чорта в зуби, щоб отримати нові враження. Почніть, для початку, з Кременця.

Легендарний Кременець

Скільки, часом, цікавого і прекрасного ще є на просторах нашої країни. Більшість з нас навіть на соту частину не уявляють, наскільки красиво в дивовижному Кременці. Затишно розташувавшись на горбистій місцевості, біля берега річки Ірва, місто вабить сюди гостей і туристів.

А скільки таємниць, загадок і легенд складено про що проживала тут колись королеві Боні. Так чому б не прогулятися таємничими стежками міста і не дізнатися подробиці багатовікової історії?

Прекрасні і загадкові пам'ятки Кременця

В першу чергу варто приділити увагу справжнісінькою неприступною стіні України – замку, а точніше його руїн. Це стійке фортифікаційна споруда витримало річну облогу хана Батия. Розташовується фортеця на вершині Замкової гори, або ж Горе Бони, яку назвали на честь дружини польського короля.

Про красу королеви, її темперамент, мужності і особливої жорстокості ходять легенди. А може і не зовсім легенди? Чи не дивно, що найяскравіші пам'ятки Кременця, а саме руїни замку, занесені до реєстру пам'яток архітектури України під номером 666... Дивовижний пам'ятник природи – гора «Дівочі скелі», яка знаходиться на території національного парку. Вважалося, що дівчата, щоб не потрапити в рабство, стрибали з цієї скелі. Варто віддати належне і культових споруд міста. Чого тільки варта Богоявленський монастир, який розташувався в будівлі 1760 року.

 

Одним з найяскравіших архітектурних надбань міста можна сміливо назвати єзуїтський монастир, в комплекс якого входить костел, колегіум. Яскравий, величний і розкішний стиль бароко повністю відображає часи того часу. Обов'язково здійсніть екскурсію і за іншими, не менш прекрасним сакральним спорудам яких більш ніж достатньо. Неможливо приїхати в це місто і не відвідати ботанічний сад, який славиться на всю Україну. Створення унікального, за своєю красою, ботанічного саду почалося ще в 1806 році. Та й це ще не все! Палац Дзембовскіх, музеї, будинки-близнюки і ще маса дивовижних пам'ятників гідні вашої уваги.

Пару слів з історії Кременця

Місто, в якому такий достаток пам'яток, прожив боргу і насичене життя. Перші письмові згадки відносяться до 1226 році. Багато подій відбувалося на цій території. Особливе місце в історії Кременця відведено княгині Боні Сфорца, дружині короля Сигізмунда I. Саме їй в 1536 році польський король подарував цей чудовий місто. Хочете прогулятися по подіям тих років, зануритися в атмосферу і дізнатися ще багато цікавого з життя міста? Тоді починайте збиратися в дорогу.
 

04.06.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали