Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Вабить незвіданий світ? Хочеться чогось такого? Як ви дивитеся на подорож в загадковий підземний світ? Зацікавилися? Тоді пора вирушати в Кривче.

Кривче – відкрийте для себе чарівний світ

Мало хто знає про таємні печерах, прихованих в глибинах України. Справжній загадковий світ, зірвані в надрах села Кривче.

Це казкове місце, яке манить своєю таємничістю туристів і шукачів пригод. Крім того, тут дивовижна природа і ще багато цікавого, що обов'язково доведеться вам до душі.

Таємничі пам'ятки села Кривче

Вирушаючи в інший населений пункт, ми розраховуємо відкрити для себе щось нове і захоплююче. «Кришталева» печера перевершить всі ваші очікування! Одна з найбільших карстових печер у світі перебувати саме, на Подолі.

Вперше про це теперішньому диво природи згадувалося ще в 1721 році. Сьогодні в Кришталеву печеру здійснюються екскурсії, які обожнюють туристи. Потрапляючи сюди, немов опиняєшся в паралельному світі. Білосніжні і кольорові гіпсові кристали покривають стіни і вражає своїми фарбами. Найяскравішим враженням стане прогулянка по Кришталевого коридору, де гіпсові кристали вражають різноманітною палітрою.

Складається враження, що ви потрапили в кам'яну оранжерею. Зачаровує ... Особливе, таємниче місце – Казковий зал! Ось де навіть сама мізерна фантазія розкриє перед вами свої можливості: геть кристал у вигляді буйвола, там сховалася гіпсова ящірка, а з-за рогу видніється слон.

 

Справжня обитель примарних істот, химер і чарівних тварин. Але печера – далеко не єдина принадна пам'ятка Кривче. У селі збереглися руїни замку Концкіх 1639-1650 років. Від величного фортифікаційної споруди залишилося кілька веж і частина стіни. Вони ніби старожили, які зберігають історію минулих років. Дивовижна ялинова гай по достоїнству буде оцінена любителями мальовничої природи. А на околиці цього смарагдового скарби є старовинний замковий костел 17 століття.

Подорож в історію Кривче

З 1565 року на крутих берегах річки Циганка, існувало поселення. Належало в той час землевласнику Закревському.Трохи пізніше, магнати Концкіе звели тут замок, який побачив чимало на своєму життєвому століття. З 1650 року був відомо під назвою оплакати. Історія села Кривче налічує не мало цікавих подій, про які із задоволенням розкажуть місцеві жителі. 

19.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали