Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете відпочити в затишному містечку, але не хочете позбавляти себе благ цивілізації? Уже зламали голову від невизначеності і муки вибору не дають спокійно чекати відпустки? Тоді досить витрачати час, вирушайте в Мелітополь!

Мелітополь – гостинне місто без зайвої суєти

Багато туристів і гості полюбили Мелітополь саме за те, що він не так квапливий і метушливий, як інші. Тут є все, що необхідно для комфортного відпочинку: розвинена інфраструктура, велика кількість пам'яток, цікаві місця і затишні кафе.

Але великим плюсом є відсутність шуму мегаполісу, який так часто на нас тисне. Вам обов'язково сподобається прогулянка по цьому цікавому і життєрадісного місту.

Пам'ятки Мелітополя

Як і будь-який інший населений пункт, Мелітополь не позбавлений пам'яток. Чого тільки варто прогулятися по парку Горького, який вміщує на своїй території величезну кількість всіляких видів дерев і чагарників.

Крім цього тут багато атракціонів, дитячих майданчиків і навіть «Поляна казок», де кожен зможе знайти свого улюбленого казкового персонажа. Загляньте в міський краєзнавчий музей, стіни якого розкажуть вам про історію і природу тутешніх місць. Тут представлено понад 60 тисяч експонатів. Звернути увагу хочеться і на культові споруди міста.

Собор Олександра Невського 1815-1831 років, спочатку був дерев'яним, а вже трохи пізніше відбудований в камені. Монастир Св. Сави Освяченого, один з нових в Україні. Його будівництво було розпочато в 1995 році. Також у вас буде можливість відвідати страусину ферму, засновану в 2002 році, і помилуватися тваринами в місцевому невеликому зоопарку.Обов'язково зробіть селфі з Остапом Бендером, сівши на знаменитий стілець! При бажанні можете відвідати пляж, адже недалеко розкидало свої простори Азовське море.

 

Кілька подій з історії Мелітополя

З незапам'ятних часів ці землі населяли скіфи, хазари, печеніги, половці і татари, а в 1783 році територія увійшла до складу Російської імперії. Історія самого Мелітополя бере свій початок в 1784 році, коли був створений Мелітопольський повіт. Хоча за деякими джерелами датою заснування вважають 1814 рік.

Нинішню назву і статус міста було присвоєно лише в 1842 році. Прокладка залізниці в 1848 року сприяла ще більшому розвитку населеного пункту. Вам безперечно варто приїхати в це славне місто і насолодитися його гостинністю.

19.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали