Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

«Італійський дворик» Львів

Україна, Галичина, Львівська, Львів

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Як красиво в Римі, або наприклад, у Флоренції. Ця їх чарівна архітектура, старовинні вулички... Але, на жаль, не у всіх є можливість літати за кордон. Але якщо вам, все ж, дуже хочеться побачити щось подібне, приїжджайте до Львова, там вас чекає неймовірний, затишний і різноманітний Італійський дворик. Той, хто відвідав його, відчуває непереборне бажання побувати там ще не один раз.

Історія цієї місцевості сягає глибоко в минуле, і пов'язана з особистим помічником, який був у короля Речі Посполитої. За відповідальну роботу Костянтину Корнякту привласнили дворянський титул, а потім і дозволили побудувати замок, який розташувався в самому центрі Львова.

Те, що будівля була шести віконна, означало його специфічний статус. Адже подібні будови дозволяли будувати тим, хто своїми вчинками довів відданість державі. Будівництвом цієї неповторної споруди займалися італійські архітектори, в 1580 році. Неодноразова зміна власників, спричинила за собою зміни в архітектурі будови.

Тут з'явилося нашарування різних стилів і епох, в поєднанні різних елементів. А ще, палац побудували так, щоб усередині виявився дуже приємний і спокійний дворик, а шум з навколишнього площі не було чутно. Який схожий на класичні дворики міст Італії. Саме тому, місцеві жителі дали йому таке нетипове для України назву.

Цікавитесь цим місцем? Спробуйте наші тури у Львів, там буде не тільки Італійський дворик, а й багато інших визначних пам'яток. Відправляйтеся на екскурсії у Львів з Києва разом з Anga Travel.

Італійський дворик – не тільки архітектурна пам'ятка. Він має і історичне значення. Адже тут, в 86 році XVII століття відбулося підписання «Вічного миру» між Росією і Польщею.
Будинок Корнякта в 1908 році був викуплений містом. З того часу, тут була відкрита галерея, яка зараз є музеєм історії Львова. Тут зібрані експонати різних часів, пов'язані з історією міста. Дуже цікавим і захоплюючим буде відвідування королівських залів, в яких зібрані портрети власників, різноманітні старовинні скульптури, а також, меблеві гарнітури багатьох століть і напрямків. Але, Італійський дворик – це не тільки музей. У теплу пору року, на літній терасі відкрито кафе, в якому проходять камерні концерти. Столики розташовуються в самому центрі, в оточенні неймовірної триярусній галереї, серед античних статуй.

тури у Львів   тури у Львів з Києва

Самі жителі Львова вважають це місце надзвичайно романтичним. Невеликий шматочок Європи в сучасній Україні. Не втрачайте свій шанс насолодитися фантастичними краєвидами та захоплюючими екскурсіями. Музей завжди відкриває для вас свої двері. А невелике миле кафе подарує неймовірно захоплюючою атмосферою. Навіть якщо вам не вдасться потрапити в місто левів влітку, не впадайте у відчай. Для вас продумано буквально все. У зимовий період працює закритий зал кафе, де можна насолодитися неймовірним внутрішнім оздобленням будівлі XVI століття. Ми впевнені, вас не залишать байдужими ці старовинні пенати. Відвідайте Італійський дворик у пошуку нових, казкових вражень, і він залишиться у вашому серці назавжди.

Цікаві автобусні тури у Львів! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми пропонуємо кращі екскурсії у Львові 2020!

Також у нас є екскурсії у Львів для школярів та учнівських груп.

Спробуйте всі наші тури по Україні!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали