Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія містом Львів

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Галичина
Область Львівська
Місто Львів
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по львову

 

Екскурсії в надзвичайно колоритне місто Лева

Стародавнє місто на Заході України завжди привертало безліч туристів зі всіх країн. Великий, величний і таємничий Львів, він немов кличе і манить гостей. Він зачаровує, і, немов сп’яняє, та так сильно, що побувавши один раз, знову хочеться туди повернутися. Таке важливе і таке романтичне – це місто Львів.

Багатовікова історія міста наклала відчутний відбиток на формування його сприйняття. Нашарування різних культур, історично існували на території Львова, об'єднали в собі все незвичайне. Не дарма вважають, що тут з'єднується Захід і Схід.

   

З 2009 року Львів є культурною столицею України, а все тому, що тут найбільша кількість архітектурних пам'яток. З такою неймовірною кількістю пам'яток, не складно заблукати. Тому, для туристів, охочих дізнатися місто, існують різноманітні екскурсії. З AngaTravel ваші екскурсії пройдуть максимально плідно, цікаво і захоплююче.

Для того, щоб оглянути весь Львів, мало навіть тижня. Настільки місто наповнене різноманітними цікавими місцями.

Для найкращого дослідження, краще поєднувати пішохідні екскурсії з автобусними турами.

Адже так захоплююче пройти по чарівним Вулицями старовинного міста, де під ногами лежить бруківка вікової давнини, а навколо неймовірна кількість будівель, кожна з яких манить своїми загадками і історією.

   
По центральній частині Львова проходять оглядові екскурсії, які включають в себе відвідування найвідомішої площі Ринок, старі проспекти, і найпопулярніші архітектурні пам'ятники, розташовані в цьому районі. Але, не менше значущими, колоритними і самобутніми є і інші пам'ятки:
 
  • Собор святого Юра, який є головним греко-католицьким храмом України. Історія його складна і різноманітна, і досконально дізнатися і відчути її можна тільки перебуваючи тут.
  • Палац Потоцьких, 1880 року побудови. Руку до будівництва такого надзвичайно красивого замку доклав французький архітектор. Незважаючи на багаторазову зміну призначень і реставрацію, він все так же приваблює туристів, і зараз знаходиться під опікою Львівської галереї мистецтв.
  • Високий замок, який існував ще з XIII століття, і був важливим оборонним передовим постом міста. З 1885 року тут розкинувся мальовничий парк з однойменною назвою, головною родзинкою якого є оглядовий майданчик, де відкривається захоплюючий, невимовний вид на панораму міста. А все тому, що розташований він на височині в центрі Львова.
   

Так само вас з відкритими дверима чекають і інші значущі і пам'ятні місця міста. Вони приваблюють, кожне по-своєму, неповторною індивідуальністю і своєрідною історією. Їх так багато, що важко перелічити, а почуття захоплення, які викликають - не описати словами.

Найкраще рішення для проведення дозвілля - екскурсія до міста Лева. Тут ви знайдете масу чарівних місць, дізнаєтеся багато неймовірною інформації, і просто чудово проведете час в місті студентів, романтики і шоколаду.

                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали