Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Золота підкова Львівщини

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Галичина
Місто Львів
Тривалість
Тип транспорту
Місце зустрічі Львів
Мова

Під час екскурсії ви побачите три найвідоміші замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський.

Олеський замок - пам'ятка архітектури XIII-XVIII ст. Кам'яний замок з високими насипами - колишній замок польської корони. Виник він як давньоруське укріплення, а на початку XVII ст. став резиденцією польських магнатів. Тут народилися Ян III Собеський та Михайло Корибут Вишневецький.

Хочете відчути себе вінценосною персоною? Тоді запрошуємо на обід в Олеському замку, в ресторані «Під Замком» (факультативно). Смачно поїсти в справжньому палаці, та ще й за королівським меню - незвично і дуже цікаво.

Підгорецький замок - це справжня перлина Ренесансу. Свого часу в замку проходили зйомки "Трьох мушкетерів". У фільмі "Д'Артаньян і три мушкетери" його зробили Лувром. Саме тут проходили частини "Марлезонського балету" і саме сюди Д'Артаньян доставив підвіски від герцога Бекінгема.

Золочівський замок - замок в стилі Ренесанс, що прекрасно зберігся. Він знав різні часи: і смутні і часи підйому і могутності. Замок встиг побувати і величною резиденцією польських королів, і австрійської в'язницею, і катівнями НКВД. Під час екскурсії побачимо Великий палац та Китайський палац, виконаний в рідкісному для Європи східному стилі.

Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали