Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Львівський палац Потоцьких

Україна, Галичина, Львівська, Львів

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

При згадці якого міста, фантазія відразу малює старовинні замки, затишні вулички і сквери, будівлі в цікавих архітектурних стилях? Звичайно ж, це – місто Львів, яке наповнене багатовіковою історією і ароматом кави. Однією з яскравих пам'яток міста є палац магнатів Потоцьких, династія яких була однією з найвпливовіших. Саме їх рід прозвали «королі Поділля». 

Прекрасна будівля палацу збудована в архітектурі французького класицизму. Даний стиль надає садибі особливого лоску, вишуканості і аристократичності. Маєтки Потоцьких на території нашої країни не обмежуються одним замком, проте саме цей став місцем проведення зустрічей і урочистих заходів магнатської родини.

Над проектом садиби працював Людвіг де Верні. Допомагав відомому французькому архітекторові його польський колега Ю. Цибульський. Будівництво палацу почалося в 1888 році. Напевно, сьогодні можна по праву сказати, що це один з найбільш приголомшливих палаців України.

Цікавитесь цим місцем? Спробуйте наші тури у Львів, там буде не тільки палац Потоцьких, а й багато інших визначних пам'яток. Відправляйтеся на екскурсії у Львів з Києва разом з Anga Travel.

Чого тільки вартий один погляд на фасад будівлі. Віконні отвори прикрашені прекрасною ліпниною, декоративними карнизами. Білосніжні перила балконів надають особливої витонченості і легкості. Вхід в палац починається з арочного портика, який якнайкраще вписується в архітектурний стиль.

Дах садиби спочатку було виконано з рідкісного матеріалу – сланцевого шиферу, який з огляду на обставини 1919 року припало замінити іншим. На палац впав літак, пілот якого повинен був демонструвати різні елементи. Однак, впоратися з задуманим йому не вдалося, і це спричинило за собою крах і пожежу.
Парадні зали садиби Потоцьких прямо рясніють розкішшю. В інтер'єрі використовувалися цінні сорти дерева, велику кількість дзеркал і картин. Стіни прикрашали майстерна ліпнина і позолота. Чи варто згадувати, що меблі в кімнатах були гідні королівських осіб? Навіть в повітрі відчувається цей запах лоску та шику.

Оцініть наші автобусні тури у Львів з Києва!

тури у Львів

На території палацу проходили зйомки легендарного фільму «Три мушкетери», в якому садиба виступала маєтком Де Тревіль. Сьогодні палац продовжує приймати в своїх стінах високопоставлених осіб. Також тут проходять різні зустрічі і навіть концерти камерної музики. Приміщення садиби займає Музей європейського мистецтва. Тут виставлені роботи багатьох видатних художників. Ще однією перлиною цього архітектурного шедевра є чудотворна ікона Львівської Богородиці, стати на коліна перед якою може кожен бажаючий.
Палац Потоцький – це майстерне втілення величного, урочистого і вишуканого в архітектурі. Кожна, навіть найдрібніша деталь відображає прекрасний смак і почуття міри. Тут немає пафосу, а тільки шик.

Пропонуємо тільки цікаві автобусні тури у Львів! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми пропонуємо кращі екскурсії у Львові 2020!

Також у нас є екскурсії у Львів для школярів та учнівських груп.

Спробуйте всі наші тури по Україні!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали