Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Всі ми пам'ятаємо суху історію зі шкільних підручників, яка не завжди була нам цікава. Але її легко можна перетворити в захоплюючу подорож в часі, якщо опинитися в місті з величезною кількістю неймовірних архітектурних та історичних пам'яток.

Золочів з величезним задоволенням розповість вам багато цікавого. І, повірте, це не та історія, яку ви звикли чути... Це місто дозволить вам буквально розчинитися в минулому і насолодитися кожною хвилиною відпочинку.

Неймовірний Золочів

Про це місто ходять легенди, історія його появи йде в старовину, а архітектурні та культурні пам'ятки вражають. Все це і багато іншого чекає вас в місті Золочів!

Історичний центр міста зберігає багато старовинних будівель, які відображають культуру тих епох. А легендарний замок, вабить туристів своєю неймовірною історією.

Місто не велике, але настільки колоритне і затишне, що кожен, хто приїхав сюди, відчуває себе дуже комфортно. Це місце «must have» в вашому списку подорожей.

Пам'ятки Золочева, гідні королів!

Кожен, хто хоч раз був у Львівській області, знає, як дивовижна стародавня архітектура, яка вабить туристів.

Головною визначною пам'яткою Золочева, його перлиною, є замок, створений в стилі ренесансу, а ніжний рожевий Китайський палац, побудований Яном III для своєї дружини, вражає своєю витонченістю. Величний стиль епохи Відродження простежується в прекрасному саду, що оточує це чудове місце, тим самим доповнюючи своєю витонченістю всю композицію.

Місто багате і на культові споруди. Костел Успіння Пресвятої Богородиці є чудовим пам'ятником архітектури в стилі бароко. Цікаво буде поглянути і на Миколаївську церкву-фортецю, побудовану в 16 столітті, а також на Василіанський монастир.

 

І це зовсім не все, чим може підкорити вас це чудове місто!

Історія міста Золочів 

Поселення на даній території було ще з незапам'ятних часів, про що свідчить легенда.

Перше письмове підтвердження і початок історії Золочева датується далеким 1423 роком. Магдебурзьке право було отримано в 1523 році. Період володіння даною територією родом Собеських вважається золотим. В цей час будуються церкви, монастирі і легендарний Золочівський замок. З 1772 року територія входила до складу Австрійської імперії.

Переживши багато подій, це місто увійшло до складу незалежної України, і тепер ми можемо з величезним задоволенням насолоджуватися цією стародавньою архітектурою з її таємницями і легендами.


Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали