Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Останні роки стало дуже модним вести здоровий спосіб життя, відпочивати на природі і просто насолоджуватися життям. Ви з тих, кого приваблює подібна життєва позиція? Тоді ми пропонуємо вам бути в тренді і відправитися в «легені Львова» – Брюховичі. Повірте, нудьгувати тут не доведеться, задоволення від свого відпочинку ви отримаєте максимум і вже це ми гарантуємо з такою впевненістю, про яку ви і подумати не можете.

Чарівні Брюховичі – вдихни ковток свіжості!

На природному вододілі двох акваторій, серед прекрасних лісів і річок, очікує вас чудовий відпочинок в селищі Брюховичі. Ще з давніх часів це місце вважалося найчистішим у всій окрузі.

Зараз це чудове санаторне селище, в якому будуються нові готелі, вілли і пансіонати. Крім неймовірною природи і приголомшливою атмосфери, що настроює на повноцінний релакс, тут ви зможете відвідати цікаві місця і історичні пам'ятники, яких неймовірне безліч.

Звичайно, на перший погляд може здатися, що це -– абсолютно нічим непримітне місце. Вже тим більше, що, відверто кажучи, це селище аж ніяк не найбільш відомий серед українського туриста.

Захоплюючі пам'ятки смт. Брюховичі

Навіть найменше село і селище у Львівській області мають свої цікаві місця і захоплюючі історії. Пам'ятки Брюховичів різноманітні.

У селищі є ботанічний природний пам'ятник Магнолія Кобус, дендрологічний парк, з рідкісними видами дерев і кущів, однойменне озеро. Тут знаходиться астрономічна обсерваторія, музей сучасної культури. Особливо привертають увагу туристів сакральні пам'ятки архітектури.

Костел Христа Царя, зведений в 1925-1939 роках, тепер відомий як греко-католицька церква. Заслуговує на вашу увагу і церква Введеня в Храм Пресвятої Богородиці. А які емоції викликає один тільки погляд на старовинну дерев'яну Троїцьку церкву, появу якої відносять до 1756 року.


 

Смт. Брюховичі і його історія

Днем народження селища вважається 21 липня 1444 року, коли королівською грамотою було дозволено селитися на землях біля річки Брюховчанкі. Історія Брюховичів дуже насичена і цікава. У 1600 році тут була відкрита паперова фабрика. Залізниця, яка була прокладена в 1886 році, дала поштовх до розвитку даної території.

 

Замість піщаних дюн почали з'являтися соснові бори, виділятися території для лісопарку. З 1889 року селище включено до списку кліматичних курортів. А останки форту, який був споруджений ще на початку 20 століття, ми можемо побачити і сьогодні. Приїхавши сюди, ви отримаєте масу задоволення і приємний відпочинок!

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

15.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали