Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Трускавець

Карпати, Львівська

Якісно проведена відпустка дарує заряд енергії і життєвої сили на цілий рік, а якщо це не просто відпочинок, а лікувально-профілактичний, то рівних йому просто не знайти. 

Трускавець наділить вас здоров'ям і молодістю! Тисячі туристів відвідують цей курорт за сезон. Ймовірно тому, що це – один з найпопулярніших курортів, що розкинулися на території Західної України. Логічно ж припустити, що популярність ця неспроста. Кожен мандрівник знаходить тут те, що шукає! Причому не тільки цілющим ефектом славиться курорт! Тут ще є на що подивитися, хоча, про це ми розповімо трохи пізніше. 

Загалом, якщо ви самі хочете відпочити, хочете відправити у відпустку в Трускавець своїх батьків, хочете приїхати сюди з коханою людиною... Скажімо так: навіть найвибагливіші туристи – підлітки і діти, – їдуть звідси особливо задоволеними! Здається, це найвища похвала.

Трускавець – місто життєдайної сили!

Є в нашій країні чудове містечко, яке славиться далеко за межі України. Сюди приїжджають туристи з різних країн, щоб оздоровитися, ознайомитися з безліччю пам'яток і привезти додому море позитивних емоцій.

Трускавець є унікальним курортом, так як багатий не тільки мінеральними джерелами, а й родовищами «гірського воску» і натуральною сіллю Барбара. А кількість історичних і культурних пам'яток вас вразить.

Безліч пам'яток Трускавця

Приїхавши сюди ви обов'язково повинні відвідати музей художника Біласа. У музеї курорту ви зможете ознайомитися з історією та побутом Карпат, а Єпархіальний музей розповість про життя видатних діячів католицької церкви.

Ще однією визначною пам'яткою Трускавця є церква Св. Миколая, побудована в 1861-1868 роках. На особливу увагу заслуговує і курортний парк, який вражає своєю красою. Ну і, безумовно, джерела мінеральної води, якими популярний курорт. Найвідоміший з них «Нафтуся». Тут проходять міжнародні кінофестивалі «Корона Карпат» і «Золота Пектораль».

Історія розвитку Трускавця

Місцевий музей розповість вам багато цікавого про історію Трускавця. Назву місто, за однією з версій, отримало від литовського слова друска, що в перекладі означає сіль. Найперша письмова згадка датується 1471 роком.

 

Сам курорт з першими лікувальними ваннами був заснований в 1827 році. Найвідоміше джерело «Нафтуся» було відкрито разом з іншими в період з 1833 по 1842 роки. Грязелікарня була заснована в 1861 році. До цього дня курорт розвивається і покращується.

Вам обов'язково варто відвідати це чудове місто!

23.05.2017

 

Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали