Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Якісно проведена відпустка дарує заряд енергії і життєвої сили на цілий рік, а якщо це не просто відпочинок, а лікувально-профілактичний, то рівних йому просто не знайти. 

Трускавець наділить вас здоров'ям і молодістю! Тисячі туристів відвідують цей курорт за сезон. Ймовірно тому, що це – один з найпопулярніших курортів, що розкинулися на території Західної України. Логічно ж припустити, що популярність ця неспроста. Кожен мандрівник знаходить тут те, що шукає! Причому не тільки цілющим ефектом славиться курорт! Тут ще є на що подивитися, хоча, про це ми розповімо трохи пізніше. 

Загалом, якщо ви самі хочете відпочити, хочете відправити у відпустку в Трускавець своїх батьків, хочете приїхати сюди з коханою людиною... Скажімо так: навіть найвибагливіші туристи – підлітки і діти, – їдуть звідси особливо задоволеними! Здається, це найвища похвала.

Трускавець – місто життєдайної сили!

Є в нашій країні чудове містечко, яке славиться далеко за межі України. Сюди приїжджають туристи з різних країн, щоб оздоровитися, ознайомитися з безліччю пам'яток і привезти додому море позитивних емоцій.

Трускавець є унікальним курортом, так як багатий не тільки мінеральними джерелами, а й родовищами «гірського воску» і натуральною сіллю Барбара. А кількість історичних і культурних пам'яток вас вразить.

Безліч пам'яток Трускавця

Приїхавши сюди ви обов'язково повинні відвідати музей художника Біласа. У музеї курорту ви зможете ознайомитися з історією та побутом Карпат, а Єпархіальний музей розповість про життя видатних діячів католицької церкви.

Ще однією визначною пам'яткою Трускавця є церква Св. Миколая, побудована в 1861-1868 роках. На особливу увагу заслуговує і курортний парк, який вражає своєю красою. Ну і, безумовно, джерела мінеральної води, якими популярний курорт. Найвідоміший з них «Нафтуся». Тут проходять міжнародні кінофестивалі «Корона Карпат» і «Золота Пектораль».

Історія розвитку Трускавця

Місцевий музей розповість вам багато цікавого про історію Трускавця. Назву місто, за однією з версій, отримало від литовського слова друска, що в перекладі означає сіль. Найперша письмова згадка датується 1471 роком.

 

Сам курорт з першими лікувальними ваннами був заснований в 1827 році. Найвідоміше джерело «Нафтуся» було відкрито разом з іншими в період з 1833 по 1842 роки. Грязелікарня була заснована в 1861 році. До цього дня курорт розвивається і покращується.

Вам обов'язково варто відвідати це чудове місто!

29.01.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали