Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Пропонуємо відправитися вам в подорож, яка принесе море позитиву! У саму серцевину Закарпаття, де ви зможете насолодитися прекрасними видами неосяжних лісів, величних гір і рідкісними пам'ятками. Тримаємо курс на Іршаву!

Іршава – місто різноманітності! 

Цей чудове місто розташувалося в Закарпатській області, по обидва боки річки Іршавки.

Туристів приваблюють сюди цікаві старовинні будівлі, традиційні народні ремесла та прекрасна природа. Іршава запам'ятається вам надовго!

В місцевих лісах живуть різноманітні тварини, в небі можна побачити рідкісних птахів, а річки повні риби. А при погляді на скелі вулканічного походження «Смерековий камінь» просто захоплює дух.

Місто здивує вас своїм колоритом і красою.

Пам'ятки Іршави вас чекають

Центральну площу міста прикрашає цікавий сонячний годинник. Пам'ятки Іршави дуже різноманітні – від цікавих архітектурних будівель до природних чудес. І обійти щось стороною просто неприпустимо.

Старовинна церква Петра і Павла, будівництво якої тривало 23 роки і закінчилося в 1825 році, належала греко-католикам, а згодом стала православною.

Центральний міст 1924 року представляє собою одне з кращих архітектурних рішень не тільки з естетичного боку.

А яке захоплення викличе у вас природний заказник «Зачарований край», який сміливо можна назвати райським куточком. На території долини знаходиться найоригінальніший в Україні скельний масив і унікальне сфагнове болото. І це далеко не весь список цікавих місць в місті і в його околицях.

 

Історія міста Іршава

Перша згадка про місто, датована 1341 роком. Історія Іршави знає кілька версій виникнення назви міста – від річки Іржава, названої так за свій колір, або від сім'ї Ілошваїв, які володіли цією територією.

У 1458 році село було повністю знищено і розграбовано. Такі ж події повторилися і в 17 столітті. У період, коли місто входило до складу Чехословаччини, був побудований вже відомий нам центральний міст. Статус міста районного підпорядкування було присвоєно в 1980 році.

14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали