Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Страусина ферма м.Хуст

Україна, Закарпаття, Закарпатська, Хуст

ціна квитка або екскурсії:

25 грн.

Наша Україна – велика, цікава країна, зі своєю яскравою і неповторною індивідуальністю. Тут ще маса всього незвіданого. Ось, наприклад, хто б міг подумати, що африканський птах, та ще й не один, приживеться в закарпатському містечку Хуст? Такого не міг уявити навіть сам Василь Перець, який перших своїх пташенят привіз зі Словаччини. Зараз же у нього тут ціла страусина ферма, яка не тільки є частиною бізнесу, а й з радістю приймає туристів, і відкриває їм багато цікавого про життя цих дивовижних і граціозних живих істот.

Ферма страусів в місті Хуст була відкрита в 2002 році. Перші жителі приїхали з-за кордону. І їм так підійшов місцевий клімат, що їх сімейство з кожним роком стає все більше і більше.

Для тих, кому цікаві ці тварини, господар особисто проводить екскурсію. Тут можна не тільки дізнатися масу цікавої та корисної інформації, а й ближче познайомитися з місцевими мешканцями. Страусів можна годувати, гладити (якщо вдасться), і, звичайно ж, робити фото. Ця чудова незабутня поїздка доставить море позитивних емоцій, як дітям, так і дорослим. Адже це так цікаво, спостерігати за такими великими і важливими птахами.

Страуси можуть виростати вище 2 метрів, і масою досягати 150 кг. Швидше за все, через таку важку вагу вони і не можуть літати, але, в разі небезпеки, можуть розвивати непогану швидкість, яка досягає 70 км/г.

Страуси цінні своїм м'ясом і пір'ям. М'ясо – нагадує пісну яловичину, і не містить холестерину. А пір'я раз або два на рік просто зістригають, і використовують для різноманітних цілей. Якщо вам пощастить, під час відвідування садиби, можна стати свідками того, як самка знесе яйце. Страусині яйця теж дуже цінний продукт. За смаком, вони нагадують курячі, але перевершують їх за розмірами в 36 разів. Одне яйце страуса важить від 1,5 до 2кг. При бажанні, ви тут можете їх придбати.

 

Страуси всеїдні. Тому на фермі ви можете їх погодувати прямо з рук. Вони вже звикли до людей, і з радістю підходять до огорожі, щоб взяти ласощі. Цікавим і пізнавальним буде спостереження за їх поведінкою, і за пташенятами. Адже вони дуже прив'язані один до одного, і якщо страусята з різних сімей перетнуться, то вже більше не розділяться.

Відвідування страусиної ферми в Хусті – краще проведення часу, де кожен знайде для себе корисну, потрібну і цікаву інформацію. Приїжджайте відвідати цих незвичайних птахів, і можливо, ви відкриєте щось нове для себе, і просто відпочинете в цьому незвичайному місці.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали