Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія в Долину Нарцисів

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Хуст
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по долині нарцисів

 

Екскурсія в чарівну долину нарцисів

Як красиво в Закарпатті. Високі гори, зелені луки, швидкі ріки. Все це радує і приваблює, манить і кличе. Село Кіреші – одне з таких привабливих куточків в Закарпатській області. А незвичайне воно тим, що тільки тут можна відвідати чарівну Долину нарцисів.

Найяскравішою і незабутньою стане екскурсія в Долину під час цвітіння цих чудових квітів. Зазвичай це травень або червень місяць. Розташувалося це поле в долині, на берегах річки Хустець. Що досить незвично для цього виду рослин. Нарцис вузьколистий – гірська рослина, і частіше його зустрінеш на височинах, ніж на рівнинах.

Про можливі причини виникнення цього природного скупчення квітів, вам із задоволенням розкажуть екскурсоводи або місцеві жителі. Адже крім наукових фактів, освіту цього місця покрито легким нальотом містики, таємниць і легенд.

За однією з них, в замку неподалік жив багатий князь. І була у нього дочка, небаченої краси. І ось, в день її повноліття з усіх кінців з'їхалися гості з подарунками. Не хотів відставати від інших і місцевий гончар Іванко.

   

Він зробив красиву вазу, прикрашену нарцисами, і подарував дівчині. Але батько дізнався про це. З усією злості він жбурнув вазу вниз в долину. І розсипалася вона на тисячі дрібних осколків. А вранці, з першими променями сонця, жителі побачили дивну картину – ціле поле засіяне маленькими білими квітами.

   

Незважаючи на те, що з давніх-давен це місце було заповідною зоною, і тут росло багато лікарських рослин, за часів Радянського Союзу було знищено понад 50га квітів.
На сьогодні, Долина нарцисів знаходиться під опікою Карпатського біосферного заповідника, і займає площу 257га.
Наскільки нарцис прекрасний, настільки ж він і підступний. За місцевими переказами, за часів воєн, місцеві жителі набивали мішки ароматними білими квітами, і підносили ворогам подушки в якості подарунків, виявляючи цим велику повагу.

Ті, хто лягав спати на ці подушки, більше не прокидався. Так що варто бути обережним, і не перебільшувати на відпочинок серед цих рослин. А ось помилуватися і сфотографуватися серед них можна без обмежень. Встигніть відвідати екскурсію в Долину нарцисів під час цвітіння.
Ці милі маленькі квіти чекають вас до себе в гості. Поїздка до них виявиться не тільки цікавою і захоплюючою, але і принесе естетичне задоволення. Адже тільки уявіть – величезне поле, на якому ростуть сотні тисяч тендітних і ніжних квіточок. Така картина викликає тільки захоплення, і море позитивних емоцій!
                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали