Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Закрийте очі і спробуйте вловити солодкий і п'янкий аромат, який заповнює вас до залишку. Навколо лише спів птахів і шепіт вітру, відчуття польоту і спокій… Саме це ви зможете відчути, якщо вирушите в місто Хуст!

Хуст - залишиться у вашій пам'яті назавжди! 

Старовинне місто, що розташувалося в Мармароській котловині, здивує вас своєю різноманітністю.

Хуст – це не тільки гірськолижний курорт, але і місто з історичними пам'ятника, красивою природою, дивовижною історією і чудовими жителями. Ви полюбите назавжди ці затишні вулички, смачну їжу і закарпатський колорит.

Численні пам'ятки Хуста

Всі періоди в житті міста відкладають свій відбиток, який може багато розповісти. А від залишених природою слідів іноді захоплює дух.

Місто Хуст рясніє кількістю пам'яток. Головною з них є Хустський замок, який вабить до себе туристів з різних куточків. Навіть по руїнах можна зрозуміти, яку міць і велич мали стіни цього замку.

Найдавніший храм Св. Єлизавети, який був зведений в 13-14 столітті вражає. Не дивлячись на свій вік, виглядає він просто приголомшливо. Храм Св. Анни, будівництво якого почалося в 1799 році, зберігає уцілілий дзвін і годинник легендарного замку.

Не покидаючи околиць міста, можете відвідати «Маленьку Прагу», адже саме так називають Чеський квартал, який відрізняється своїми архітектурними рішеннями. А які емоції у вас викличе Долина нарцисів на початку травня! Цей божевільний аромат, найніжніші квіти і синє небо – запам'ятаються вам назавжди. Так само можете відвідати страусину і оленячу ферми. Це ще не весь список місць, які заслуговують на вашу увагу.

 

За віх історії Хуста!

«Земля воєводи Густі» належала угорцям і служила бастіоном. Історія Хуста починається з будівництва легендарного замку в 1090 році. У 1329 році місто отримало статус королівського і стало бажаною здобиччю. Землі терпіли напад турків і татар, Габсбурги і трансільванські князі теж боролися за цей ласий шматочок. У 1766 році блискавка влучила в порохову вежу, що призвело до руйнування замку, залишивши нам одні лише руїни. Історія міста дуже старовинна і захоплююча. Вам неодмінно варто побувати тут, що б відчути всю атмосферу цього місця.

 
25.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали