Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Факультативне сходження на Говерлу

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто смт. Ясіня, Лазещина
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова
 
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Піше сходження на Говерлу - найвищу гору Карпат, це ваша унікальна можливість насолодитися дивовижними пейзажами, що відкриваються з висоти пташиного польоту, і отримати незабутні враження, перебуваючи на значній висоті.

 

Завдяки екскурсії на Говерлу кожен учасник зможе побачити неймовірно красиві пейзажі, якими так багаті українські Карпати, і все це на висоті більше двох тисяч метрів.

Саме на цій висоті створюються невагомі хмари, літають хижі і великі птахи, а густий ранковий туман застеляє білим невагомим килимом ще сонні хребти і полонини.

Ви зможете побачити маленькі, немов іграшкові хати, хаотично розкидані біля підніжжя Говерли, далекі схили хребтів і вершин, а зверху - невагоме, м'яке, безмежне небо, що стелиться далеко за горизонт.

Немає в Україні живописнішого і прекраснішого етносу, ніж тут.

Сам пік Говерли утворює рівну площадку. Ця особливість дозволяє туристам насолоджуватися красивими пейзажами в радіусі 360 градусів. Куди б ви не подивилися - краса буде просто неймовірна.

Величезна кількість стежок, селищ, гірських потічків, ніби віяло, сповзають зі схилів цариці Карпат, і ховаються в зелені густих лісів, в панорамних видах домінують сині і зелені відтінки карпатських хребтів, і звідси, з двокілометрової висоти, все це видно як на долоні.

   

На вершині Говерли ви побачите плиту, в яку вбудовані капсули із землею з усіх областей нашої країни. Її встановили на честь п'ятої річниці незалежності України.

   

Висота Говерли досить значна, і складає 2061 метрів, недарма її називають центром Карпат. Сам чорноморський хребет теж порадує вас величними велетнями висотою більше двох кілометрів:

  • Ребра - висота 2002-му.
  • Великий Томнатик (Гутин Томнатик) - висота 2013 м;
  • Петрос - висота 2020 м;
  • Піп Іван (Чорна гора) - висота 2028 м;
   

Але незважаючи на велику висоту найвищої кори Карпат, не турбуйтеся - сходження на неї доступне практично всім, і зробити його може будь-хто, навіть без тренувань і додаткової підготовки.

До вершини гори змійкою в'ється стежина, проторена тисячами туристів. Загальна довжина маршруту становить близько восьми кілометрів. На дорогу до вершини в середньому йде близько 3-4 годин, а на зворотній - близько двох годин, але повірте - воно того дійсно варте!

Тур на Говерлу - це ваша можливість побачити, наскільки красива українська природа, зробити безліч красивих фото та отримати масу незабутніх вражень!

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали