Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви все ще не знаєте де провести свою зимову відпустку? Ви думаєте куди поїхати з друзями на новорічні свята? А можливо вже плануєте літній відпочинок з сім'єю? Тоді вас з задоволенням прийме у себе не дуже відоме, але шалено гостинне селище міського типу – Ясіня. От уже де раді бачити туристів в будь-яку пору року – так це тут. І, звичайно, так можна говорити про кожний курорт Західної України. Будемо об'єктивні. Але місцеве населення настільки гостинне, відкрите і добродушне, що хоча б заради цього варто приїхати сюди хоча б один раз.

Ясіня – відпочивай з задоволенням!

Дане селище дуже затишне і гостинне. Побувавши тут один раз – повертаєшся сюди знову.

Селище Ясіня зручно розташовується в долині з прекрасними пейзажами між Чорногірським і Свідовецьким хребтами. Неподалік цього прекрасного куточка нашої країни велично стоїть гора Говерла.

На відміну від інших гірськолижних курортів, де завжди гамірно і багатолюдно, тут ви знайдете затишок, спокій і все необхідне для чудового відпочинку. Саме тут починається підйом на Драгобрат.

А який прекрасний сімейний відпочинок в Карпатах... Діти можуть насолоджуватися самими активними видами спорту, а батьки, продуктивно організовуючи дозвілля свого чада, паралельно зможуть милуватися щасливими посмішками дітей.

Як не дивно, але саме сюди збігають закохані, щоб сховатися від цікавих і сторонніх поглядів. Тут можна абстрагуватися від звичної реальності і прислухатися до себе, отримати максимум задоволення від свого відпочинку.

Пам'ятки смт Ясіня

Хоч це і невелике селище, але пам'яток Ясіня не позбавлена. Вам, безумовно, буде цікаво відвідати тутешній краєзнавчий музей, який розташувався в дерев'яній будівлі в центральній частині селища. Тут ви можете ознайомитися з особливостями гуцульського побуту, їх інтер'єру, побачити куточок фауни Карпат, а також дізнатися багато цікавого з історії та життя селища.

 

А Чорногірський заповідний масив вразить вас! Ви отримаєте справжню насолоду, побачивши неймовірної краси водоспаду Труфанець. Це диво природи названо ім'ям струмка. А скільки емоцій викличе  храм Вознесіння Господнього, який ще називають Струківською церквою. І це далеко не все, чим вас здивує це прекрасне місце.

Легендарна історія Ясіня

Існує 2 легенди, які розповідають про появу даного селища. За однією з версій, історія селища Ясіня починається в 1553 році. Тоді вівчар Струк залишив своїх овець зимувати в ясеневому лісі, і пізніше побудував там церкву, в подяку Господу за порятунок. Ясен і вівці зображені на стародавньому гербі даного селища. А Струківська церква є символом. Але ніхто крім місцевих жителів не розповість більш цікаво і захоплююче про життя селища, за чаркою домашньої настоянки.
 

 

 

25.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали