Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Водоспад "Труфанець"

Україна, Карпати, Закарпатська, смт. Ясіня

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Подорожуючи з Анга Тревел по Закарпаттю - рекомендуємо відвідати водоспад Труфанець. Труфанець вважається найвищим із природних водоспадів Карпат Закарпатської області. Висота його близько 36 метрів. Казкадами водоспад спускається донизу по пісковикам, що виходять з надр гірського масиву Свидовець. В деаких місцях він більш стрімкий та потужний, в деяких менш, але він цілий рік користується популярністю у туристів. Для фотосесій та огляду тут навіть обладнали спеціальну деревяну альтанку. Тури в Карпати з Києва краще, що може статися з вами на вихідних.

Водостад формується на місці де річка Труфанець впадає в Чорну Тису. Карпатський водостад Труфанець бере свій початок на висоті 1720 м. у підніжжя відомої гори Близниця пробиваючись через гори, ліси, та під землею. Водоспад входить в перелік визначних об'єктів природи Рахівського району. Туфанець знаходиться прямо біля траси Ясиня - Рахів в 21 кілометрі від Рахова та всього в 2 кілометрах від повороту на гірськолижний курорт Драгобат. Тому рекомендуємо протягом вашого туру на Буковель чи Драгобрат або просто туру по Карпатам заїхати та подивитись цей водоспад. Поруч відомий закарпатський курорт Ясиня. Недалеко село Кваси, що знамените своїми мінеральними джерелами (можна набрати в пляшки мінеральної води) та приватною броварнею "Ципа" де проводять смачні дегустації закарпатських страв та пива. Тури в Карпати з Києва допоможуть вам розслабитися і налагодити свій внутрішній світ.

Звертаємо Вашу увагу, що водоспад Труфанець знаходиться прямо біля траси, і туристи сюди приїздять здебільшого автобусом або автомобілем. Але нажаль зручного під’їзду до самого водоспаду немає. Також дуже незручно паркувати авто на узбічі. Рекомендуємо ставити авто на аврійку біля траси і далі рухатись пішки.

Тури в БуковельТури на ДрагобратТури в Словаччину Тури в Карпати. Всі Гірськолижні тури разом.

24.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали