Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Театралізована екскурсія в замку "Паланок"

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Мукачеве
Тривалість
Тип транспорту
Мова

Закарпаття – серце українських Карпат. В цьому регіоні знаходиться багато природних, історичних і культурних пам’яток нашої держави. Навіть ті, що нам відомі – це лише частина скарбу Закарпаття.

Якщо запитати у будь-кого, які пам’ятки даного регіону вони знають, у відповідь можна почути верхівки гір Говерла та Драгобрат, озеро Синевір, водоспад Шипіт, і, звичайно, замок Паланок.

Тисячолітній сторож

Незважаючи на те, що замок Паланок знаходиться в Мукачево, а не Ужгороді – обласному центрі, найбільше туристів прямує саме до цього містечка. Таємнича споруда замку-фортеці приваблює до себе не лише прихильників старовини, але й любителів різноманітних легенд і містики.

Замок Паланок з’явився майже з нізвідки на горі понад тисячу років тому, формувався і розбудовувався в три етапи на протязі віків, витримав війни, облоги і дійшов до нашого часу, зберігши свою таємницю. Щорічно тисячі людей приїздять сюди, намагаючись розгадати секрети, що приховують його стіни.

    

Нічні секрети

Під час денної програми екскурсоводи розповідають історичні дані, легенди та «біографію» замку, показують відвідувачам зали та кімнати. В денний час туристи полюбляють фотографуватись на фоні міста та зеленого безмежжя гір довкола.

А вночі все інакше. Місто і замок огортає темрява, і відвідувачі Паланок можуть зіткнутися з незвичайними речами і явищами, про які мовчать днем.

Ви знаєте, що вночі навіть стіни розмовляють? Так, таке відбувається. Щоб в цьому переконатись, запрошуємо вас на нічну екскурсію замком, під час якої чернець розповість те, про що не можна говорити вдень, посвятить в справжні легенди і чудеса, які відбуваються в Паланок. Під час цієї екскурсії ви дізнаєтесь нову інформацію для вас:

пройдете замком під супровід смолоскипів,  дізнаєтесь про «темні» місця Паланок,
станете учасниками незабутнього дійства,   зануритесь в іншу історію замку.  

    

Незабутні враження від екскурсії вам гарантовані, але подробиці розголошувати не можна. Це ж таємниця, в яку вас посвятив монах під покровом ночі.

Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали