Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Закрийте очі і уявіть, як сидите ви в маленькому і затишному кафе, з чашкою ароматної кави, дивитеся на людей, що проходять повз вас, а повітря просякнуте ароматами сакури і магнолії... Усе це відбувається в невеликому, алепрекрасному місті Мукачеве, повним пам'яток і легенд. Тури на Закарпаття.

Мукачево – місто мрій!

У Закарпатській області, уздовж річки Латориця, розташувалося одне з найкрасивіших міст України – Мукачеве!

Прекрасна флора і фауна, чисте повітря і цікаві легенди – усе це чекає тебе тут. Місцеві жителі з величезним задоволенням зустрічають гостей не лише з України, але і з інших країн.

Гармонійне поєднання прадавньої історії і сучасності не залишать байдужим. Ну і як же не відвідати щорічний фестиваль «Червене вино». Чомусь мало хто знає, що Мукачево – обитель задоволення.

Тут живе спокій. Характерна місту велич незвичайним чином поєднується зі скромністю. Ось на такому дисонансі, на такому контрасті створюється унікальний симбіоз.

Місто з особливим задоволенням, привітністю зустрічає гостей! І у вас є можливість опинитися одним з них.

Унікальні пам'ятки Мукачева

Саме своїми прекрасними і унікальними пам'ятками Мукачеве привертає величезну кількість туристів. Неможливо собі навіть уявити, що таке невелике місто має стільки цікавого.

Безумовним лідером є замок «Паланок», який ви зобов'язані відвідати. Так само вашу увагу приверне Медовий дім, де можна дізнатися багато про продукт бджільництва. Музей, Ратуша, площа Миру, а які собори там – просто очей не відірвати. І все це лише маленька частина цього дивного міста. Всіх секретів розкривати не будемо.

Тури по Україні

Хоча, навіть якщо ми зараз навіть самими барвистими словами опишемо ті сюрпризи, які підготувало для туристів це місто, непідробні емоції будуть переповнювати вас тільки тоді, коли ви самі опинитеся тут. Ніякі, навіть найякісніші і мега-професійні фотографії не зможуть передати характерної енергетики, унікального духу і чарівної атмосфери міста Мукачеве, яке здається нічим непримітним. Ви приїжджайте сюди і кожну хвилину переконуйтеся в зворотному!

Екскурсії по Україні   Тури в Карпати

Загадкова історія Мукачево

Є декілька легенд, які свідчать про походження міста, але точної дати ніхто не знає. Історія Мукачево почалася дуже давно. Перші поселення тут були ще в період палеоліту, але офіційна письмова згадка про місто зустрічається в 896 році. Ці землі не раз піддавалися завоюванням, нашестям, ставали частиною Австрії, переходили до Австро-угорської імперії. Упродовж 78 років територія належала трансільванської династії Ракоци. По історії цього міста можна писати не одну книгу, але варто сюди приїхати і відчути усю атмосферу, щоб дізнатися подробиці на місці.


Тури на Закарпаття, Тури в Карпати, Тури по Україні.
Тур з Києва

21.03.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали