Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія по місту Мукачеве

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Мукачеве
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по місту мукачеве

 

Найбільш захоплюючі екскурсійні маршрути, веселі фестивалі, історичну та культурну спадщину, безліч визначних пам'яток і мальовнича природа – це все місто Мукачево. Якщо ви готові отримати масу вражень, зануритися в світ загадок і таємниць, насолодитися місцевим колоритом, тоді вам обов'язково необхідно відправитися на екскурсію найцікавішими місцями цього міста разом з AngaTravel.

   

Мукачево вчора і сьогодні

Чарівний місто, який вперто замовчує офіційну дату заснування, вперше згадується в 896 році, як містечко, який був захоплений угорською армією. Розкинув свої володіння на мальовничому березі річки Латориці. За всю історію свого існування, територія встигла побувати у владі Угорщини, Австрії, Галицько-Волинського князівства і Чехословаччини. Кожен період залишив свій відбиток на архітектурі і культурі міста.

Сьогодні це дивовижний і славне місто, яке шанує свої традиції, вражає своїм колоритом і радо вітає гостей.

Кафе і ресторани, музеї і театри – все це органічно поєднується з найдавнішими будівлями, які ви відвідаєте під час екскурсії.

   

Яскраві пам'ятки

Ось, ніж дійсно славиться місто Мукачеве, так це легендарним замком Паланок. Підноситься він на одній з гір вулканічного походження, які є частиною пейзажу цього міста. Назва замок отримав від слова «паланка», тобто «дерев'яний паркан». Саме таким була оточена неприступна фортеця, яка налічує близько 130 приміщень. Після реставрації середньовічного замку, в ньому відкрито кілька цікавих об'єктів: художня галерея, музей історії, загадкові підземелля і багато іншого. Крім цього, на території замку є багато кави, де можна відпочити, випити чашку ароматної кави або вина.

   

Але вас чекає не тільки знайомство з замком. Екскурсійний маршрут в Мукачево може включати наступні об'єкти:

  • медовий будинок
  • міська Ратуша;
  • площа Миру;
  • велика кількість старовинний культових споруд;
  • музей етнографії та багато іншого.

Наші екскурсоводи подбають про те, щоб ви могли якомога більше дізнатися про цю дивовижну місті, його традиції та визначні пам'ятки.

Фантастичне веселощі в Мукачево

Місто славиться величезною кількістю фестивалів. Тому, вам дуже пощастить, якщо ви потрапите на один з них. Взимку тут в повітрі витає аромат божественного молодого вина, яким так славиться регіон. Фестиваль «Червене вино» – це час, коли вино ллється рікою, а в місті кипить життя. Тут ви зможете спробувати вино на будь-який смак: червоне, біле, рожеве. Холодне або гаряче, а може надасте перевагу настоянку або медовуху – в загальному вибір великий. До міцних напоїв подають бринзу, хліб з салом і інші традиційні закуски.

Не пропустіть свій шанс відправиться на екскурсію в Мукачево. Перейметеся витає тут атмосферою, пройдіться по віх історії і насолодитеся колоритом. Ви будете в захваті від побаченого!

                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали