Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія по місту Мукачеве

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Мукачеве
Тривалість 1 година
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по місту мукачеве

 

Найбільш захоплюючі екскурсійні маршрути, веселі фестивалі, історичну та культурну спадщину, безліч визначних пам'яток і мальовнича природа – це все місто Мукачево. Якщо ви готові отримати масу вражень, зануритися в світ загадок і таємниць, насолодитися місцевим колоритом, тоді вам обов'язково необхідно відправитися на екскурсію найцікавішими місцями цього міста разом з AngaTravel.

   

Мукачево вчора і сьогодні

Чарівний місто, який вперто замовчує офіційну дату заснування, вперше згадується в 896 році, як містечко, який був захоплений угорською армією. Розкинув свої володіння на мальовничому березі річки Латориці. За всю історію свого існування, територія встигла побувати у владі Угорщини, Австрії, Галицько-Волинського князівства і Чехословаччини. Кожен період залишив свій відбиток на архітектурі і культурі міста.

Сьогодні це дивовижний і славне місто, яке шанує свої традиції, вражає своїм колоритом і радо вітає гостей.

Кафе і ресторани, музеї і театри – все це органічно поєднується з найдавнішими будівлями, які ви відвідаєте під час екскурсії.

   

Яскраві пам'ятки

Ось, ніж дійсно славиться місто Мукачеве, так це легендарним замком Паланок. Підноситься він на одній з гір вулканічного походження, які є частиною пейзажу цього міста. Назва замок отримав від слова «паланка», тобто «дерев'яний паркан». Саме таким була оточена неприступна фортеця, яка налічує близько 130 приміщень. Після реставрації середньовічного замку, в ньому відкрито кілька цікавих об'єктів: художня галерея, музей історії, загадкові підземелля і багато іншого. Крім цього, на території замку є багато кави, де можна відпочити, випити чашку ароматної кави або вина.

   

Але вас чекає не тільки знайомство з замком. Екскурсійний маршрут в Мукачево може включати наступні об'єкти:

  • медовий будинок
  • міська Ратуша;
  • площа Миру;
  • велика кількість старовинний культових споруд;
  • музей етнографії та багато іншого.

Наші екскурсоводи подбають про те, щоб ви могли якомога більше дізнатися про цю дивовижну місті, його традиції та визначні пам'ятки.

Фантастичне веселощі в Мукачево

Місто славиться величезною кількістю фестивалів. Тому, вам дуже пощастить, якщо ви потрапите на один з них. Взимку тут в повітрі витає аромат божественного молодого вина, яким так славиться регіон. Фестиваль «Червене вино» – це час, коли вино ллється рікою, а в місті кипить життя. Тут ви зможете спробувати вино на будь-який смак: червоне, біле, рожеве. Холодне або гаряче, а може надасте перевагу настоянку або медовуху – в загальному вибір великий. До міцних напоїв подають бринзу, хліб з салом і інші традиційні закуски.

Не пропустіть свій шанс відправиться на екскурсію в Мукачево. Перейметеся витає тут атмосферою, пройдіться по віх історії і насолодитеся колоритом. Ви будете в захваті від побаченого!

                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали