Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія в замок Паланок

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Мукачеве
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії в замок паланок

 

Мукачево – мальовничий і цікавий місто, який, залучає своїм гармонійним поєднанням минулого та сьогодення. Не має значення, з якого приводу ви приїхали в це славне місто – по роботі, відвідати своїх друзів або ж просто любите подорожувати. Ви просто зобов'язані кинути всі свої справи і відправитися на екскурсію в серце Мукачева – легендарний і загадковий Паланок.

   

Загадкове поява замку

Фортеця, оповита завісою таємниць і загадок, яка зберігає в своїх стінах події минулого, так і не відкрила історію своєї появи. Тільки легенди, якими оповитий замок, розповідають, що з'явився він разом з вулканічної горою не без допомоги містичних сил. Цим легко пояснюється його непорушність.
Адже епохи історії розповідаю, як з'являлися і руйнувалися цілі міста, змінювалася влада, а Паланок так і залишився непорушним.

Незважаючи на всі облоги, штурми і навали, він так само продовжує підніматися над містом, немов незворушний боєць, який береже спокій жителів. Замок тягне й лякає своєю величчю і крижаний непохитністю. І хіба можна після цього заперечити причастя чогось надприродного до появи цього замку, площа якого займає 14000 кв. метрів.

Стіни, просякнуті подіями минулого

Перша письмова згадка про замок Паланок датується аж 11 століттям. Якщо ж спробувати обійти всі легенди, пов'язані з будівництвом цитаделі, то дав указ звести його угорський король Ласло I, для контролю торгового шляху. За весь час будівля неодноразово перебудовувалася і добудовувалося. В результаті з'явився справжній шедевр архітектури який вражає всіх, хто одного разу його бачив. З тих, багато подій залишили свій слід в його стінах. Колись тут кипіли справжні людські пристрасті, вершилися долі політв'язнів, отримували знання учні і плелися політичні інтриги. Але замок все також мовчазно береже всі таємниці.

   

А скільки було скоєно спроб його зруйнувати. Трагічною була облога 1685-1688 років. Вдова князя Ракоці, Ілона Зріні, цілих три роки тримала оборону, поки в один з вирішальних днів воду в колодязі не отруїли. Після цього, цитадель перейшла у володіння австро-німецького роду Шенборнів. А в 1806 році, непорушні стіни замку сховали священну корону угорського королівства від рук Наполеона. Від прогулянки по катакомбах фортеці в жилах холоне кров – адже саме Паланок став "угорської Бастилією», після її падіння в 1782 році.

Незабутні враження від екскурсії в замок Паланок

Пройтися по віх історії, зануритися в атмосферу минулих років і дізнатися багато цікавих подробиць і легенд, ви зможете, відвідавши екскурсію по замку. Досвідчені екскурсоводи розкажуть вам найцікавіші і цікаві легенди, проведуть загадковими сходами і потайними кімнатами всіх трьох рівнів замку і захоплять вас в таємниче подорож в минуле.

   

Під час прогулянки по замку, вам відкриють свої двері:

  • картинні галереї;
  • зал старовинних листівок і фотографії;
  • історична експозиція;
  • кілька меморіальних кімнат;
  • етнографічний і природні зали.
                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали