Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Колочава "Село 10 музеев"

Україна, Закарпаття, Закарпатська, Колочава

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Ось при одній думці про музеї, а точніше величезну кількість таких, у багатьох на думку відразу прийде таке місто, як Пітер. Але це далеко не єдиний культурний населений пункт, вже повірте. Приголомшлива і цікава програма вас чекає в невеликому, але вкрай цікавому селі Колочава, що в Закарпатській області. Такий собі своєрідний Західноукраїнський Пітер чекає гостей і готовий порадувати вас неймовірною кількістю музеїв. Тут, на невеликій території мальовничого села на річці Колочавки, знаходиться цілих 10 музеїв! Ось вам і культурний центр, де можна отримати колосальне естетичне задоволення.

Перше, що ви обов'язково відзначите, приїхавши сюди – це неймовірну природу! Сусідство з легендарним озером Синевир робить Колочаву ще більш привабливою для туриста. Тут, в самому серці Верховини, серед смарагдової зелені, чистого повітря і під яскраво-блакитним небом, ви відчуєте справжню бурю емоцій!

Почати знайомство з таким дивним селом Закарпаття стоїть зі скансену «Старе село», яке було відкрито в 2009 році. Цей унікальний музей культури та побуту, який розташувався на околиці села. Геть усі стереотипи про музеї в похмурих стінах будівлі, де треба зберігати повну тишу. Всі експозиції даної виставки знаходяться під відкритим небом і являють собою село.

Тут у вас буде можливість познайомитися з самобутніми експонатами минулого, дізнатися для себе багато цікавого з побуту і життя різних культур і соціальних верств. «Старе село» познайомить вас з кузнею, домом ткача, школою і навіть чеською жандармерією.

На території скансену відкритий ще один унікальний, єдиний в Україні музей «Колочавська вузькоколійка». Це унікальна можливість розглянути поїзд з вагонами, посидіти в «режимі очікування» на відновленій станції «Промисловий дизайнер» і навіть побачити Волгу на шасі. Ось такий от цікавий музейний експонат.
Новітній музей в селі – «Бокораш». Вважається одним з найбільш цікавих в селі. Тут ви зможете дізнатися багато цікавого про найдавніші технології вирубки лісу і сплаву по річці.

Представлені два музеї-школи «Радянська» та «Чеська». Приміщеннях повністю відображені інтер'єри і атмосфери кожної школи минулих періодів. Дуже цікаво буде відвідування цих експозицій дітям шкільного віку.

 

«Бункер Штаєра» повністю відображає умови життя повстанців. У музеї «Воїнам-інтернаціоналістів» вшанували пам'ять всім Колочавська воїнам. В експозиції представлені різні знаряддя війни.

Музейний комплекс «Лінія Арпада» відновлений зі збережених бункерів, побудованих в період Другої світової війни. Повністю відновлений інтер'єр бункерів, експонуються посуд, зброю і необхідні інструменти.Історико-етнографічний музей Ольбрахта – відомого чеського письменника також є цікавим об'єктом для відвідування. Особливою любов'ю користується у чеських туристів, які також приїжджають в село на могилу Шугая. Тут ви можете не тільки познайомитися з творчістю письменника, а й дізнатися багато цікавого про побут і культуру населення.

Де ще у вас буде можливість відвідати музей-церкву, як не в Колочаві? Старовинна дерев'яна Святодухівська церква – ідеальний зразок дерев'яного зодчества Закарпаття. Обов'язково зробіть екскурсію в це чарівне місце, вам неодмінно сподобається.
Ось таке скромне, невеличке, але вкрай цікаве село Колочава, чекає туристів і гостей, щоб поділитися своїми унікальними пам'ятками!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали