Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви помітили, що останнім часом у нас все менше часу залишається на приємні прогулянки, відвідування театру, музеїв. Ось коли ви останній раз так відпочивали? Пропонуємо вам відправитися в дивне село, де ви зможете культурно відпочити, насолодитися неймовірною красою природи і набратися сил. Колочава переверне вашу уяву про село! Мабуть, це один з населених пунктів Західної України, який принципово відрізняється від інших. Ви переконаєтеся в цьому особисто, як тільки опинитеся тут вперше. Особливо, якщо вам вже є з чим порівняти.

Колочава – село-музей!

Ви можете собі уявити, що є село, на території якого знаходиться 10 музеїв і величезна кількість історичних пам'яток?

Так, це Колочава, яка з великим задоволенням приймає гостей! Приїхавши сюди ви зможете відвідати озеро Синевир, яке входить до списку чудес України.

Як і в усьому Закарпатті, тут дихається на повні груди, а пейзажі просто відносять в якусь неймовірну казку!

Як приємно просто прогулятися по новій для тебе місцевості, дізнатися щось цікаве, зануритися в життя місцевих жителів.

Неповторні пам'ятки Колочави!

Вам не вистачить одного дня, щоб вдосталь насолодитися всією красою і цікавими місцями села, адже Колочава так багата на пам'ятки.

«Старе село» –  музей архітектури і побуту Закарпаття, який познайомить вас з 300-річною історією життя місцевих жителів. На території цього скансену вже кілька років поспіль проходить фестиваль ріплянка, традиційної місцевої страви з картоплі.

Музейний комплекс «Стара школа», яка складається з чеської та радянської шкіл, де ви поринете в процес навчання тих часів. Музей-церква Святого духа, музей Колочавська вузькоколійка, музей Ольбрахта, «Лінія Арпада» і це далеко не все. Тут є прекрасні мінеральні джерела Боркут і Русалка, форелеві ставки і величезна кількість пам'ятників. Ну як можна не поїхати в це цікаве село?

Дивовижна історія Колочави

За легендою, назву село отримало завдяки своїй болотистій землі, яка ніби «чавкала» під ногами у селян-кріпаків, які і поклали початок історії Колочави в далекому 15 столітті. Село за весь період встигло побувати в складі різних держав, серед яких Угорщина, Чехословаччина, УРСР, а з 1991 року є частиною нашої України. У 1795 році була побудована Святодухівська церква, яка зараз є музеєм. Насичене життя села і його жителів, їх історія, традиції і побут неодмінно викличуть у вас величезну цікавість. 
 

 
26.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали