Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія по замку Сент-Міклош

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Чинадієво
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по замку Сент-Міклош

 

Світом править любов! Скільки відомих поетів, художників, скульпторів, натхненні цим піднесеним почуттям, створювали дивовижні шедеври. Любов робить людину щасливою, дарує відчуття легкості, штовхає на вчинення божевільних вчинків. Селище Чинадієво запрошує вас на незабутню екскурсію по самому романтичному замку Сент-Міклош.

   

Звивистими шляхами історії Сент-Міклоша

Все має свою неповторну історію. Селище Чинадієво, відомий з 1214 року, Сент-Міклош, розташувався в мальовничій долині на березі річки Латориці.

Центром невеликого володіння в 1450 році стала фортеця з бічними банями. На відміну від дивовижної природи тутешніх місць, замок не вражає з першого погляду.

Але варто підійти трохи ближче до його неприступних стін, як відразу починаєш відчувати особливу ауру, наповнену якимось відчутним теплом і ніжними почуттями. 1657 рік став найважчим в історії цитаделі, яка піддалася облозі під проводом князя Любомирського.

Новий етап в історії замку почався з 1670 року, коли Сент-Міклош перейшов у володіння Ілони Зріні. Цей замок став місцем зародження любові. Адже саме тут в 1682 році Ілона Зріні зустріла угорського графа Імре Текелі та одразу відчула до нього піднесені почуття. Попри все, вона пожертвувала заради любові не тільки своїм майном, а й титулом. З тих часів, замок Сент-Міклош є символом справжнього і світлого почуття.

   

Згодом замок неодноразово пройшов багато випробувань: горів від рук поляків, став центром боротьби, служив німецької в'язницею і навіть казармою.

Вдихнути нове життя в Сент-Міклош взявся закарпатський художник Йосип Бартош в 2001 році.

Можливо збіг, а можливо, як чергове підтвердження романтичної легенди, художник пов'язав себе узами шлюбу саме в стінах Сент-Міклоша.

   

Замок Любові сьогодні

Навіть сьогодні, багато гостей, які відвідали стіни замку, пов'язують себе узами шлюбу. Сьогодні, кожен бажаючий може здійснити захоплюючу подорож по кімнатах фортеці, дізнатися багато нового і цікавого. Під час екскурсії по замку Сент-Міклош, наші екскурсоводи дадуть вам саму вичерпну інформацію, розкажуть ще більше цікавих історій.

   

У замку 13 кімнат і після капітальної реставрації в деяких з них розташовуються виставкові зали:

  • в одній з кімнат виставляються картини світових художників;
  • також є музей скіфської та кельтської культур;
  • книги з графської бібліотеки роду Шенборнів.
   

Навіть після ремонту, стіни замку не втратили своєї автентичності. Це як і раніше середньовічний замок, який чарує своїм інтер'єром. Щорічно в стінах Сент-Міклоша проводиться міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Поєдинки на мечах і алебарди, костюми і особлива атмосфера забирають в далеке минуле. Екскурсія в Сент-Міклош - це справжній вихор емоції і вражень, в яких не можна собі відмовляти.

   
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали