Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Всі ми вивчали історію, захоплювалися подіями минулого, а іноді навіть намагалися уявити себе на місці лицарів або принцес. Зараз ви маєте можливість перенестися у середньовіччя і отримати незабутні враження. Пропонуємо вам відправитися в Чинадієво!

Чинадієво – фото 1

Ласкаво просимо в смт. Чинадієво!

У прекрасній долині на березі річки Латориці, в оточенні величних гір, вас зустріне гостинне селище Чинадієво! Це чудове місце відпочинку знаходиться в Закарпатській області, яка не перестає нас дивувати своєю красою.

Сприятливий клімат створює комфортні умови для туристів в будь-яку пору року, адже тут добре розвинений зелений і гірськолижний курорт. Казкова природа і стародавні архітектурні споруди викличуть у вас неймовірні емоції.

Пам'ятки Чинадієво вам запам'ятаються!

Це невеличке селище зібрало в собі не мало цікавих і дивовижних місць. Старовинний замок «Сент-Міклош», який служив ще і фортецею, був побудований в 15 столітті і є однією з визначних пам'яток смт. Чинадієво.

Протягом вже 5 років тут проходить щорічний міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Поєдинки на мечах, алебардах, смачна кухня, костюми і неймовірна атмосфера – все це віднесе вас в неймовірну подорож в часі!

Безумовним фаворитом у туристів є палац Шенборнів, який оточений неймовірним парком. Ця унікальна будівля вважається однією з найкрасивіших в Україні. Церква Святого Іллі, яку ви просто зобов'язані відвідати, є старовинною спорудою і зберігає у себе неймовірну реліквію – образ хреста на букової колоді. І це ще далеко не все, чим може вас здивувати це селище!

Про що нам розповість історія смт. Чинадієво?

Заможне і давно існуюче селище Золява Сент-Міклош, вперше згадується в 1214 році. Саме з того моменту і почалася насичена подіями історія Чинадієво. Нинішню назву, найімовірніше, селище отримало за часів, коли тут поміщики «чинили дію», суд. За часів постійних воєн селище часто потерпало від руйнування і спустошення. Угорщина володіла цією територією до 1726 року, після чого в 1729 році була передана у володіння роду Шенборнів. Історія селища дуже цікава, але для того, щоб відчути всю її глибину, вам варто відвідати це чудове місце.

25.10.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали