Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Свято наближається кока-кола

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 

Мрієш дізнатися історію та рецепт виготовлення улюбленого напою? Приєднуйся до нашої екскурсії на завод "Coca-cola"! Буде не тільки цікаво, але і смачно!

Обери зручний для себе час:

14.12.2018, ЧЕТВЕР 8:00 Виїзд  із Києва. Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.
9:00 Прибуття на завод. Екскурсія.
10:20 Виїзд з заводу.
11:20 Повернення до міста.
19.12.2018, ВІВТОРОК 15:30 Виїзд  із Києва. Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.
16:30 Прибуття на завод. Екскурсія.
18:00 Виїзд з заводу.
19:00 Повернення до міста.

Програма екскурсії:

відвідування музею (з проекційним 3D-шоу, віртуальним озером),
перегляд корпоративного фільму про компанії,
візит на виробництво,
сувенір заводу,
дегустація улюблених напоїв.

Червоно-білий логотип компанії «Кока-Кола», за статистикою, легко впізнають 94% населення земної кулі. Всі ми хоч раз в житті пробували напої, що випускаються під торговою маркою Кока-Кола.

З Кока-Колою пов'язані дивовижні факти:

основний напій виробляється за старовинним рецептом, який зберігається в найсуворішій таємниці і не змінювався з моменту його патентування в кінці ХІХ століття.
в деяких країнах його споживають як ліки від застуди або нервових розладів.

На екскурсії на завод Кока-Кола розкажуть про виробництво більше 20 видів безалкогольних напоїв: газованої води, нектарів, соків, питної столової води.

Екскурсанти побачать яку роботу доведеться виконати виробникам тари, вуглекислого газу, фільтрів, цукру, співробітникам автотранспорту і багатьом іншим, перш ніж пляшка напою опиниться на полиці магазину.

 

Крім процесу виробництва, буде можливість познайомитись всім бажаючим з невеликим музеєм, присвяченим всесвітньо відомому бренду. І, звичайно, жоден екскурсант не покине заводу Кока-Кола без дегустації продукції, без унікальних сувенірів, подарунків і позитивних емоцій!

 

 

 

 

ЕКСКУРСІЯ ВАРТІСТЬ
для групи 15-25 осіб 190 грн.
для групи 25-35 осіб 180 грн.

 

  Увага! Відвідування заводу дозволяється дітям старше 12 років.
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали