Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Одним з найцікавіших і популярних місць, які часто входять в обов'язкову програму екскурсій по Києву, є старовинна водонапірна вежа. Крім того, що вона сама по собі є цікавою пам'яткою старовини, в ній знаходиться унікальний Музей води.

130 років тому ця будівля служило киянам за своїм прямим призначенням, а сьогодні тут знаходиться водно-інформаційний центр, в якому ви зможете дізнатися більше про чарівну рідину, без якої на Землі не було б нічого живого - воду.

Сама вежа побудована в далекому 1876 році, і протягом тривалого часу була закинута, проте в 2003 році її повністю реконструювали.

Призначення музею - ознайомити відвідувачів з історією водопостачання столиці України, розповісти їм про особливості земної гідросфери і наочно пояснити, до яких наслідків може призвести нераціональне використання води.

Сама будівля може здатися зовсім невеликою, але сам музей розташований під землею, і відвідувачі можуть потрапити туди на ліфті. Далі гід починає свою розповідь з історії створення першого в Києві водопроводу. Ви зможете дізнатися, як влаштований і працює каналізаційний колектор, а також подивитися на діючу модель справжньої артезіанської свердловини.

Після цього шлях на ліфті вниз триває, і по дорозі відвідувачі можуть подивитися на розріз земної кори.

Наступний експонат музею любимо улюблений у всіх туристів, які просто обожнюють з ним фотографуватися, і це - величезних розмірів унітаз.

Ще одна цікава експозиція носить назву Кінотеатр Мандрівника. Тут ви зможете подивитися, як вода подорожує по всьому світу. Головна частина цієї експозиції - надзвичайно красивий грот з водоспадом. Тут ви зможете подивитися, як вивергається гейзер, тануть льодовики, побачите дощ і навіть почуєте гуркіт грому.

Останній етап екскурсії дуже люблять діти - це майданчик для ігор, де малеча зможе створити в піску русло справжньої річки і спробувати пустити по ньому воду, а також перевірити, з якою силою працює водяний насос.

 

Саме захоплююче чекає відвідувачів у кінці подорожі - це шоу з мильними бульбашками. Тут вже не тільки діти, а й дорослі будуть в повному захваті, адже тільки тут ви зможете опинитися всередині справжньої мильної бульбашки. В самому кінці кожен може доторкнутися до красивих китайських рибок, які приносять удачу.

Це місце обов'язково варто відвідати абсолютно всім, тим більше що воно знаходиться зовсім поруч з площею незалежності, а сама екскурсія займає менше години.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали