Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Як чудово проводити вихідні з сім'єю або друзями на природі, насолоджуватися чистий повітрям, мальовничими пейзажами і хорошою компанією. А якщо до всього цього додати можливість відвідати музеї та цікаві місця, то вийде ще краще! Напевно, ви знаєте, що на карті України є таке чудове село як Трипілля. А ну ж давайте згадаємо історію? Хто що пам'ятає про цей населений пункт? Смутні і неясні спогади? Тоді вам точно сюди!

Трипілля – подаруй собі незабутній відпочинок!

Ця територія є історичним і культурним об'єктом, який обов'язково варто відвідати кожному. Трипілля – село, яке знаходиться в унікальному місці, в долині, де зливаються три річки.

За однією з версій саме цікаве розташування і дало назву селу, що означає «три поля». У вас буде можливість насолодитися божевільною панорамою, набратися сил і позитивної енергетики, яка панує в цьому селі.

А як мальовничо виглядає укрита туманом річка, коли стоїш на березі і насолоджуєшся ранкової прохолодою…

Археологічні пам'ятки Трипілля

Головною і цінною пам'яткою Трипілля є обласний археологічний музей, який був заснований в 1996 році. Відвідувачі музею зможуть повністю перейнятися колоритом трипільської культури.

Тут представлена величезна кількість експонатів тієї епохи, серед яких кераміка з дивовижними орнаментами, прикраси, знаряддя праці та багато іншого.

Також тут відтворено побут і облаштування трипільської хати. Саме в цьому селі відкрито перший приватний музей в 2006 році, в якому також виставлені предмети трипільської культури. Серцем села і його візитною карткою можна вважати Дівич-гору, яка знаходиться в самому центрі населеного пункту. Цей пагорб над Дніпром пов'язують з культом богині-праматері.



На даній території були виявлені городище 2 століття до н.е. Опинившись на вершині Девіч гори ви отримаєте незабутні враження, адже відкривається перед вами вид надихає і захоплює. 

Історія села Трипілля

Перші згадки про Трипілля в історії датуються 1093 роком. Тут часто збиралися руські князі перед важливими походами. Занепад на ці землі прийшов після монголо-татарських набігів.

 

Дана територія в 1667 році перейшла у владу Росії. На сьогоднішній це привабливе село, яке є історичним центром трипільської культури.
 

12.04.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали