Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Чим більше ми подорожуємо, тим яскравіше стає наше життя. Це ж величезна можливість забезпечити собі море позитивних спогадів. І не обов'язково їхати на Бора-Бора. Можна відмінно провести час в Нетішині.

Ласкаво просимо в Нетішин!

Колись невеличке село перетворилося на дивовижне місто завдяки Хмельницької атомної електростанції. Розвинена інфраструктура, гостинні жителі, дивовижна природа і ще купа всього цікавого – ось що ви побачите, коли приїдете в Нетішин.

І повірте, тут кожен знайде те, що припаде до смаку. А додому ви привезете масу позитивних емоцій, які ще довго будуть гріти вашу душу.

Знайомство з пам'ятками Нетішина

Ви не знайдете тут доказів про племенах інків, казкових і величних замків, проте дещо обов'язково приверне вашу увагу. У місті є старовинний водяний млин 1905 року, яка по праву вважається цінною пам'яткою архітектури.

Обов'язково загляньте в один з наймолодших краєзнавчих музеєм, який явно не дарма називають «перлиною Волині». Головна «фішка» музею в тому, що тут зібрані експонати не тільки місцевого значення, а всього світу.

Посудіть самі, одним з найбільш унікальних предметів, представлених тут, є найбільший кора у всьому світі! Також представлені археологічні знахідки, колекції монет і паперових грошей. Ну і це ще не всі визначні пам'ятки Нетішина. Чого тільки варті хвойні ліси, який немов обіймають місто. Прогулюючись в такому масиві можна запаморочити від ароматного і чистого повітря. Ще одна гордість міста – водосховище, підводний світ якого вражає. Тут мешкають лящ, плотва, судак, щука, сазан, товстолобик і навіть сом. Це ж просто мрія! Загалом – колись пояснювати, вирушайте в це славне місто, і все побачите самі.

 

Історія Нетішина

Населений пункт на березі річки Горинь відомий ще з 1542 року. Це було невелике село, яке належало княжні Острозькій. Незабаром перейшло у власність князя Василя Острозького. Найважливішим етапом в історії Нетішина стало будівництво Хмельницької АЕС. Почала активно розвиватися інфраструктура і в 1984 році було присвоєно статус міста.

29.06.2017
ОДноденні екскурсії в цій області
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали