Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія в Меджибізький замок

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Поділля
Область Хмельницька
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Хмельницька область багата старовинними замками та історичними місцями, і одне з найбільш яскравих знаходиться в невеликому селищі Меджибіж. Свою назву містечко отримало завдяки тому, що знаходиться між двох «Бугів» - річок Південний Буг та Бужок. Саме тут ви можете побачити величну Меджибізьку фортецю - одну з найбільш яскравих історичних пам'яток України.

 

Практично кожен з нас цікавиться історією рідної країни, кожному іноді хочеться поринути у вир історичних подій, пройтися коридорами старовинних замків, і відчути ту неперевершену атмосферу місць, на формування якої пішло багато століть.

   

Цю дивовижну фортецю, що отримала свого часу назву «Білий Лебідь», почали будувати по указу князя Коріатовича в 1362 році, і будували понад півтора століття - аж до 1540 року. Вистоявши безліч татарських нападів, цитадель з часом разюче змінилася.

Коли твердиня належала воєводам Синявським, вони трохи її перебудували і додали кілька кутових веж. Також в комплексі був побудований палац і каплиця, оформлені в стилі бароко.

   
   

Комплекс Меджибізького замку прикрашають три вежі. Одна з них - просто триповерхова будівля, розташована з північного боку. З північно-західного боку знаходиться Лицарська вежа, а з південної - найбільша і сама складна по конструкції Південна вежа.

Екскурсія в Меджибізький замок - це ваша можливість побачити місце, яке пережило найрізноманітніші періоди історії нашої країни. Вас чекають відреставровані казарми і церква, а також етнографічний та історичний музеї.

Ідеальний час для відвідування цього барвистого місця - серпень. Саме в цьому місяці в замку проводиться захоплюючий і барвистий фестиваль «Стародавній Меджибіж», на якому вас чекає безліч цікавих подій.

                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
Пам'ятки туру
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали