Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія по Хотинській фортеці

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Поділля
Область Хмельницька
Місто Хотин
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

На невеликій відстані від Кам'янця-Подільського знаходиться одна з найбільш «бажаних» українських пам'яток старовини. Навіть назва цього невеликого містечка підтверджує, що впродовж століть фортеця, розташована в цих місцях, була дуже бажаним призом для багатьох завойовників.

 

Навіть мимохідь глянувши на цю дивовижну твердиню, відразу згадуєш епоху доблесних лицарів і принцес. Хотинська фортеця - один з кращих зразків фортифікаційної архітектури України, і стіни її бачили безліч історичних подій.

Побудована в Хотині ще в 13 столітті за наказом Данила Галицького, ця велична цитадель справедливо вважається одною з найцінніших пам'яток архітектури на території Буковини.

   
   

На сьогоднішній день фортеця являє собою величезний комплекс, який включає до свого складу палац коменданта, казарми офіцерів, церкву і цілих чотири оборонних башти.

Описати всю міць і пишність цієї цитаделі, по праву входить в список семи чудес України, практично неможливо - це треба бачити на власні очі!

Фортеця в Хотині пережила чимало історичних подій, кожна з яких накладала на неї свій відбиток. Чого тільки варта вирішальна битва 1621 року, в якій турецьке військо, до цього вважалося непереможним, змогли розбити українсько-польські загони.

Фортеця бачила багато - часті руйнування і зміни влади, реконструкції та перебудови. Сьогодні ж екскурсія по Хотинській фортеці дозволяє кожному бажаючому перейнятися атмосферою історії та битв, якою буквально просякнуті стіни цього величного комплексу.

   

Хотинську фортецю можна побачити і в відомих кінофільмах. Так, епізоди в ній є в таких шедеврах, як «Тарас Бульба», «Захар Беркут» і «Д'Артаньян і три мушкетери». Приїжджайте з нами в Хотин - буде цікаво!

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали