Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія по Хотинській фортеці

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Поділля
Область Хмельницька
Місто Хотин
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

На невеликій відстані від Кам'янця-Подільського знаходиться одна з найбільш «бажаних» українських пам'яток старовини. Навіть назва цього невеликого містечка підтверджує, що впродовж століть фортеця, розташована в цих місцях, була дуже бажаним призом для багатьох завойовників.

 

Навіть мимохідь глянувши на цю дивовижну твердиню, відразу згадуєш епоху доблесних лицарів і принцес. Хотинська фортеця - один з кращих зразків фортифікаційної архітектури України, і стіни її бачили безліч історичних подій.

Побудована в Хотині ще в 13 столітті за наказом Данила Галицького, ця велична цитадель справедливо вважається одною з найцінніших пам'яток архітектури на території Буковини.

   
   

На сьогоднішній день фортеця являє собою величезний комплекс, який включає до свого складу палац коменданта, казарми офіцерів, церкву і цілих чотири оборонних башти.

Описати всю міць і пишність цієї цитаделі, по праву входить в список семи чудес України, практично неможливо - це треба бачити на власні очі!

Фортеця в Хотині пережила чимало історичних подій, кожна з яких накладала на неї свій відбиток. Чого тільки варта вирішальна битва 1621 року, в якій турецьке військо, до цього вважалося непереможним, змогли розбити українсько-польські загони.

Фортеця бачила багато - часті руйнування і зміни влади, реконструкції та перебудови. Сьогодні ж екскурсія по Хотинській фортеці дозволяє кожному бажаючому перейнятися атмосферою історії та битв, якою буквально просякнуті стіни цього величного комплексу.

   

Хотинську фортецю можна побачити і в відомих кінофільмах. Так, епізоди в ній є в таких шедеврах, як «Тарас Бульба», «Захар Беркут» і «Д'Артаньян і три мушкетери». Приїжджайте з нами в Хотин - буде цікаво!

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали