Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете відправитися по історичних місцях України, де вас чекають унікальні пам'ятки, старовинні пам'ятки архітектури та унікальної краси пейзажі? Тоді можете сміливо почати свою мандрівку з міста Хотин!

Хотин – бажане місто!

Одне з припущень за походженням назви Хотин пов'язують з дієсловом «бажати, хотіти» і це не дивно, адже з давніх часів фортецю, яка тут знаходиться, є ласим шматочком.

З перших хвилин перебування в цьому місті, ви зможете перейнятися незвичайною атмосферою, яка тут панує. Кожен, хто був тут один раз, бажає повернутися знову! 

Найдавніші пам'ятки Хотина

Найголовніша пам'ятка Хотина є його візитною карткою і одним з семи чудес України – Хотинська фортеця 13-18 століть! Саме тут проводяться фестивалі, під час яких створюється враження, що історія оживає. Це цитадель стала місцем, де знімалися справжні шедеври кінематографу. 

Складається фортифікаційний комплекс зі Старої і Нової фортеці, кількох воріт, Храму Олександра Невського 1835 року. Оточують Нову фортецю бастіони і земляні рови.

Описати всю міць і велич Хотинської фортеці просто неможливо, та й не потрібно! Варто просто один раз побачити це своїм очам. Але не тільки це вабить туристів до чудового міста. Покровська церква 1867-1868 років знаходиться в міському, яка заслуговує уваги поціновувачів старовини.

 

 Особливе місце займає і Хотинський національний парк. Ця заповідна територія створена для охорони природи та історичних цінностей в басейні річки Дністер. Різноманітність флори і фауни, неймовірні пейзажі і прекрасне повітря цих місць зачаровує. При бажанні в місті можна відвідати театр і музей.

Значна історія Хотина

Один з найдавніших міст України, який славиться далеко за її межами і вражає своєю історією - Хотин. Заснований в 1002 році, коли князем Володимиром Великим була створена ціла система фортець на території давньоруської держави.Місто за час свого існування входив до складу Київської Русі, Галицько-Волинського та Молдавського князівств, Речі Посполитої, а також Османської імперії. У 13 столітті була споруджена відома там фортецю. Зміна влади, постійні битви і битви, що відбувалися на території міста, зробили його таким, яким ми його знаємо. Прекрасний, сильний, красивий і дивовижний, він з величезним задоволенням приймає туристів і гостей міста.

26.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали