Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете відправитися в тур по Україні, де вас чекають унікальні пам'ятки, старовинні пам'ятки архітектури та унікальної краси пейзажі? Тоді можете сміливо почати свою мандрівку з міста Хотин!

Хотин – бажане місто!

Одне з припущень за походженням назви Хотин пов'язують з дієсловом «бажати, хотіти» і це не дивно, адже з давніх часів фортецю, яка тут знаходиться, є ласим шматочком.

З перших хвилин перебування в цьому місті, ви зможете перейнятися незвичайною атмосферою, яка тут панує. Кожен, хто був тут один раз, бажає повернутися знову! 

Екскурсії по Україні. захоплять будь-кого своєю історією.

Найдавніші пам'ятки Хотина

Найголовніша пам'ятка Хотина є його візитною карткою і одним з семи чудес України – Хотинська фортеця 13-18 століть! Саме тут проводяться фестивалі, під час яких створюється враження, що історія оживає. Це цитадель стала місцем, де знімалися справжні шедеври кінематографу. 

Складається фортифікаційний комплекс зі Старої і Нової фортеці, кількох воріт, Храму Олександра Невського 1835 року. Оточують Нову фортецю бастіони і земляні рови.

Описати всю міць і велич Хотинської фортеці просто неможливо, та й не потрібно! Варто просто один раз побачити це своїм очам. Але не тільки це вабить туристів до чудового міста. Покровська церква 1867-1868 років знаходиться в міському, яка заслуговує уваги поціновувачів старовини.

Екскурсія в Хотин   Хотинська фортеця

 Особливе місце займає і Хотинський національний парк. Ця заповідна територія створена для охорони природи та історичних цінностей в басейні річки Дністер. Різноманітність флори і фауни, неймовірні пейзажі і прекрасне повітря цих місць зачаровує. При бажанні в місті можна відвідати театр і музей.

Тури по Україні зачаровують своєю різноманітністю.

Значна історія Хотина

Один з найдавніших міст України, який славиться далеко за її межами і вражає своєю історією - Хотин. Заснований в 1002 році, коли князем Володимиром Великим була створена ціла система фортець на території давньоруської держави.

Тур по Україні

Місто за час свого існування входив до складу Київської Русі, Галицько-Волинського та Молдавського князівств, Речі Посполитої, а також Османської імперії. У 13 столітті була споруджена відома там фортецю. Зміна влади, постійні битви і битви, що відбувалися на території міста, зробили його таким, яким ми його знаємо. Прекрасний, сильний, красивий і дивовижний, він з величезним задоволенням приймає туристів і гостей міста.

Хмельницький славиться своїми фортецями. Тури в Кам'янець-Подільський, Хотин та затоплене село Бакота. вражають своїми краєвидами та могутністю.

22.09.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали