Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

- Привіт, друже, а ти звідки?
- Вітання! Я з Вишгорода.
- Звідки звідки? З Ужгорода?
- Та ні ж, з Вишгорода!
- А де це?

Вишгород

В даний час Вишгород – місто-енергетик, тут розташована Київська ГЕС. Побудоване воно на правому березі Дніпра, на Київському водосховищі. Зелені ліси, озера біля підніжжя пагорбів, вид на Київське море – видовище захоплююче.

Тут ви можете відпочити і тілом, і душею. Прокат велосипедів, відмінні дороги для катання на роликах, пляж з білосніжним піском, рибалка, серфінг і сплавом на байдарках, облаштовані дитячі майданчики і зони відпочинку для пікніків в колі сім'ї та друзів, що ще потрібно для відмінного уїк-енду?

А ось що пише путівник: пам'ятки Вишгорода

Вважається, що саме в Вишгороді був побудований перший православний храм, тому ступаючи на ці землі відчувається якась святість. На жаль, багато монастирів і храмів не збереглися, і зараз можна побачити лише пам'ятники тих, хто був похований на їх території.

Наприклад, перші западнославянские святі Борис і Гліб і церква, побудована в їх пам'ять в 1075-1112 роках, яка вважається найбільш значимою визначною пам'яткою Вишгорода.

Так само в передмісті був виявлений найбільший гончарний цех Київської Русі і безліч інших археологічних пам'яток тих часів, рай для шанувальників і любителів історії.


 

Історія Вишгорода або місто княгині Ольги

Перші згадки про Вишгород були знайдені в літописах 946 року і значилося в них, що «град був Вользін», тобто долею святої Ольги. Історія Вишгорода нараховує безліч відомих князів, таких як Ярополк, Володимир Мономах, сини його Мстислав і Всеволод, а в 1218 році згадується князь Вишгороду Ростислав Рюрикович.

 

Під укріпленими стінами цього міста пройшло чимало битв і значущих боїв. У роки Великої Вітчизняної війни місто було окуповане і закладений мінними полями, але гордо вистояв. І сьогодні ми з вами можемо ступити на старі вулички, доторкнутися до старовинних будівель, глибоко вдихнути і відчути атмосферу тих часів і насолодитися сучасним Вишгородом.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

17.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали