Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Як часом хочеться втекти куди-небудь подалі від урбаністичного тиску сучасних мегаполісів. Заритися кудись подалі від цивілізації, поїхати в якесь затишне і миле село, де ніхто не буде відволікати від відпочинку. Але «на село до бабусі» їхати далеко, та й довго (далеко від розвиненої інфраструктури) без розваг – нудно. Не впадайте у відчай, а найближчі вихідні вирушайте в село Бузова!

Село Бузова – час, проведений з користю!

Мальовниче і цікаве село знаходиться всього в 25км від столиці України. До недавнього часу мало хто знав, що тут можна чудово відпочити в компанії друзів або провести тихий сімейний уїк-енд.

Іноді, для повного щастя, не вистачає саме цього. Бузова – це відмінна природа лісового масиву, чисте повітря і приємні жителі. Колись на території села зростала велика кількість бузини, звідки і пішла його назва. Тож не дивно, що тут абсолютно все просочується п'янкими, божественними ароматами квітів.

Свідомість просто на просто відмовляється вірити в існуючу реальність Любителі природи зможуть провести чудово час, відпочиваючи на березі невеликої річки Бузівка, яка тут протікає. Але не природою єдиної багато село!

Колоритні пам'ятки села Бузова

Останнім часом спостерігається тенденція до модернізації сіл. Приїжджаєш і сподіваєшся перейнятися тією атмосферою, як в дитинстві, коли приїжджав до бабусі в село – півники, курочки, хатки затишні. Якщо у когось весілля – так гуде цілий тиждень все село. Зараз же все більше схоже на приміські котеджні селища.

Якщо є бажання перейнятися саме цією атмосферою, поринути в колорит і самобутність, тоді вам обов'язково варто відвідати дивовижну пам'ятку Бузової – етно-комплекс «Українське село». Знаходиться цей парк-музей під відкритим небом у самій околиці лісу і з кожним роком все більше вабить туристів. Тут представлені одвічно українські традиційні житла і господарські споруди, а центром експозиції є дерев'яний храм Св. Дмитра Солунського. Тут ви можете відвідати хати Гуцульщини, Полісся і Надніпрянщини, а також кузню і гончарну майстерню.

 

Маленькі туристи по достоїнству оцінять невелику ферму-зоопарк з кроликами, поросятами та іншою домашньою живністю. Вдосталь насолодившись інтер'єром і атмосферою села, можна відправитися в альтанку біля ставка, посмажити шашлики і просто насолодитися самий ульотним уїк-ендом. Мало? Тоді вирушайте в планерний клуб, який знаходиться неподалік села.


 

Бузова – історія розвитку

Засноване село було ще задовго до 1647 року, про що свідчить його присутність на картах відомого географа Боплана. Графиня Ледуховская володіла цими землями аж до 1820 року. Історія села Бузова розповідає про часті народні повстання, що відбувалися тут в той час. Створення етно-комплексу почалося в 2007 році, з будівництва церкви. Це стало своєрідним магнітом для туристів і відпочиваючих, які з величезним задоволенням відвідують село.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

22.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали