Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Найбільше місто-супутник нашої столиці. Займає почесне друге місце в списку найбільших і густонаселених міст в Київській області, де він і знаходиться. Це місто не можна зарахувати ні до старих, ні до молодих. На перший погляд галасливе і сіре. Але це лише перше враження. Яке ж воно насправді?

Бровари або Броварі? Це точно потрібно знати!

Походження назви міста не може не зацікавити. Всього існує дві версії. Перша – «броварі», вони ж з польсько-німецького пивовари. До 1969 року це було саме місто Броварі, а не Бровари, але ось фактів, що підтверджують інформацію, що пиво там лилося рікою, поки все ще немає. Друга версія говорить, що походить назва міста від виразу «браві злодії». Перекази свідчать, що розбійники крали дівчат і брали їх в дружини і чи вважати їх бравими, бог його знає.

В умовах поточної сучасності місто настільки активно розвивається, що буде взагалі не дивно, якщо в найближчі роки воно стане одним з районів Києва. Ну, а що в цьому такого? Територіально, кордони між цими містами і так ледве помітні, а якщо зведуть ще кілька житлових комплексів, які об'єднають населені пункти – вони справедливо перетворяться в єдине ціле. Місто, звичайно, варте уваги і йому є чим порадувати і здивувати туристів.

Топ-3 серед пам'яток Броварів

З якого б боку ви не в'їжджали в місто, вам відкриються житлові масиви, що складаються з п'ятиповерхівок. Подекуди видніються дев'ятиповерхівки часів СРСР і більш нові будинки. І з першого погляду складається враження, що і подивитися-то тут нема на що. Вічно біжать, метушаться люди, величезний потік машин і маршруток, в загальному звичайне робоче місто.

З іншого боку, досить велика кількість людей, які проживають в Броварах, все-таки працюють в столиці. Тому, місто швидше, як величезний спальний район. Але все ж ми спробуємо переконати вас і провести ще незвіданими стежками туристів.Дуже популярне місце серед місцевого населення, та і що вже там говорити, серед усіх довколишніх міст, це, безумовно, аквапарк «Термінал». Це – найперший аквапарк, відкритий в Київській області, який обігнав навіть столицю. Чому він користується такою популярністю? Сюди можна приїхати в будь-яку погоду, адже він критий. Особливо це актуально для холодної і дощової пори року, коли хочеться зігрітися і підняти собі і своїм близьким настрій. Рекомендуємо відвідати!

 

Ще однією важливою пам'яткою в Броварах вважається «Seiklar». Любите адреналін? Тоді вам варто відвідати місцевий мотузковий парк. Здається, всі з нас мають уявлення про подібного роду розваги. Важливим фактором є наявність бебі-стежок для зовсім маленьких альпіністів. Таким чином, ви зможете отримати заряд позитивних емоцій всією сім'єю.

Ну, а ми з вами рухаємося далі і опиняємося в цікавому історичному місці. Ми готові посперечатися, мало хто з вас в курсі, що в довоєнні часи всім відомого Бориспільського аеропорту ще не існувало. Саме на околиці Броварів в 1933 році були побудовані головні в нашій країні повітряні ворота.Аеропорт був зруйнований буквально в перші години війни, адже він був важливим стратегічним об'єктом. Залишилася від нього лише колонада, що оточувала в'їзд на територію. Поціновувачам історії радимо відвідати це місце.

Історія міста Бровари

Перші згадки про місто датуються 1630 роками. У той час це було всього лише невелике поселення. У роки Великої Вітчизняної війни селище чимало пережило і побачило. Зараз про це нагадують лише пам'ятки і встановлені меморіальні дошки. Лише в 1956 році йому надано статус міста. Простежуючи хід подій в історії Броварів, ми спостерігаємо за його розвитком і становленням таким, яким він є зараз.

Для когось місто занадто велике і складне, для когось звичайне і просте. Але зараз ми бачимо, що місто розвивається і починає процвітати. Хто знає, може бути варто відкривати для себе такі міста по-новому.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

06.12.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали