Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Оточений горами, сучасний Триполіс є столицею області Аркадія, і являє собою сучасне і велике місто. Тріполі є своєрідним перехрестям острова Пелопоннес, і саме звідси туристи відправляються або на південь острова - в Каламату, Містрас або Спарту, або ж на північний захід - в Патри, Олімпію або Аркадію.

На жаль, в ході війни за незалежність Греції старе місто було практично зруйноване, тому з старовинних пам'яток столиця Аркадії мало що може запропонувати туристам, які цікавляться давниною. Винятком є, мабуть, тільки відмінний Археологічний музей Панаркадік.

Ще можна подивитися на оригінальну будівлю, розташовану на площі Марса, середньовічний християнський монастир і візантійську церкву.

Околиці Триполіса

А ось в околицях міста знайдеться багато цікавих місць, де варто побувати. Серед найцікавіших з них можна відзначити ущелину Лусіос, над якою височить монастир Айіос Іоанн, побудований в 11 столітті.

Також любителям старовини будуть цікаві руїни стародавнього міста Мегалополіса, церква Айія-Фотіні, що знаходиться поруч з містом, і архітектура якої дуже химерна, а також руїни старовинного міста Мантінея, про яке згадував ще Гомер.

Трохи від'їхавши від міста, можна подивитися на міст часів Середньовіччя, який перекинуто через річку Алфеус, а також старовинну візантійську фортецю, розташовану в селі Карітена.

Трохи північніше від міста розташовані візантійські церкви Агіос-Ніколаос 17 століття, а також Зоодохос-Пійі 14 століття.

Активний відпочинок в Триполісі

В горах поруч з містом досить багато гірськолижних центрів, серед яких варто особливо відзначити сучасний лижний центр Вітіна, і багато туристів з задоволенням катаються на гірських схилах.

Також гостям міста буде цікава місцевість на захід від Карітени, яку перетинає річка Алфіос, далі текуча в гори, і розділяюча пагорби Мінті на заході і Лікео на півдні. Ця місцевість користується великою популярністю у любителів піших екскурсій і річкових сплавів.

Не залишаться обділеними й шанувальники стародавнього історичного минулого - тут можна подивитися на один з найбільш віддалених і добре збережених античних комплексів у всій країні - храм Аполлона Епікурейського, який внесений до списку ЮНЕСКО, як світова спадщина.

 

Ну і, звичайно ж, як можна забути про так звані шуб-тури. У хутряних магазинах міста шанувальники хутра можуть придбати безліч оригінальних виробів, в тому числі і досить екзотичних.

Ціни на шуби тут істотно нижче, ніж в Європі, тому можна поєднати приємне з корисним, і під час відпочинку придбати собі шубку на зиму.

03.08.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали