Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Озеро Вуліагмені - дуже гарне місце для екскурсії та просто відпочинку під час вашого туру в Грецію. Озеро - як лагуна з солоною водою, знаходиться приблизно 16 кілометрів північніше від містечка Лутракі. Площа озера близько 2 гектарив, та тількі в одному місці озеро має канал з Коринфською затокою Іонічного моря шириною 6-8 метрів. Дивним є те, що береги озера мають світлий колір води але в середині озера вода має темно синій колір. Це тому що глибина озера більше 40 метрів. Утворилось озеро від обвалу кастрової печери що знаходилась під озером. Постійно в озеро Вулягмені прибуває та відбуває велика кількість води з підземних вод та іонічного моря. Озеро з однієї сторони має галькові пляжі, а з іншої сторони пісчані пляжі. 

Поруч біля заповідника ведуться археологічні розкопки Герейону (святилища богині Гери) та селища Перахора.Озеро Вулягмені - це чудове місце для фотосесій, по дорозі до озера ви побачите маяк та місце де вважають затонув знаменитий корабель Аргонавтів - бухта Арго.

На березі озера є обладнані пляжі для відпочинку та купання. Багато таверен та ресторанчиків запропонують вам смачну грецьку кухню та неперевершено приготовлені морепродукти.
Рекомендуємо таверну "У Костаса". Рекомендуємо відвідувати озеро під час ваших турів до грецького курорту Лутраки.
 

Відвідати Озеро Вулягмені можна поїхавши в наші Тури в Грецію
Тури в Афіни. Відпочинок в Греції. Пропонуємо вашій увазі наш Екскурсійний Тур в Грецію та Пакетні тури в Грецію з Києва. 
Автобусні тури в Грецію з Київа.

22.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали