Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Пелопоннес

Греція

Пелопоннес - знаменитий півострів на півдні сонячної Греції, який щорічно привертає сотні тисяч туристів з усього світу. Причому не тільки за рахунок чистого моря і надзвичайно мальовничих краєвидів, яких тут удосталь, але і завдяки можливості здійснити подорож в минуле на кілька тисячоліть назад, до витоків древньої грецької цивілізації.

Туристичний і історичний Пелопоннес

Саме на Пелопоннесі свого часу знаходилася знаменита на весь світ Спарта, що прославилася хоробрими воїнами, і свого часу суперничала з Афінами.

А Мікени, прозвані «золотими»? Вони були центром крито-мікенської культури, і відомі пишними гробницями стародавніх правителів.

Ну і як же можна забути про Коринф - центр Пелопоннесу, завдяки якому отримав свою назву один з трьох грецьких ордерів - коринфський. Навіть сьогодні в збережених храмах туристи можуть помилуватися на красиві колони з капітелями у вигляді листя.

Раніше Пелопоннес не користувався високою популярністю у туристів. І причина тому була досить банальною - до нього було дуже незручно добиратися, і доводилося робити пересадку в Афінах. Сьогодні ж сюди можна добратися трьома шляхами:

 1. Море. Порти Греції приймають судна з усіх країн світу, і при бажанні сюди найпростіше потрапити з Італії.
 2. Автомобіль. Від Афін до Пелопоннесу є якихось дві години.
 3. Літак. Відмінний варіант, якщо ви збираєтеся відпочивати в Аракосі, Тріолі або Каламаті, адже там є свої аеропорти.

Опинившись на Пелопоннесі, ви миттєво забудете про все на світі - безліч водних видів спорту, захоплююча розважальна програма, купання в теплому, кристально чистому морі, пізнавальні екскурсії - все це залишить безліч прекрасних спогадів.

Пляжі Пелопоннесу - радість туристів

Різноманітність пляжів просто вражає уяву. Людні і дикі, з теплим піском і галькою - на будь-який смак.

Для сімейного відпочинку підійдуть пляжі Коринфа і Ахеї, так як тут умови орієнтовані саме на відпочинок всією сім'єю. Для тих же, хто віддає перевагу усамітненню, варто вибрати південь Пелопоннесу, де зосереджено безліч затишних, тихих пляжів:

 • в Коринфі найпопулярніші пляжі Ксилокастро і Лутракі, а на узбережжі Сікья розташований відмінний гальковий пляж, який отримав Блакитний прапор.
 • в Арголиде вибір пляжів особливо великий. Є як галькові пляжі, такі як Арвантія, Ерміоні, Палео-Епідаврос, так і піщані - Порто Хелі, Плепі, Толо.
 • в Еліді туристів чекають цілих три пляжу з блакитним прапором - Захаро, Хрісі-Акси і Курут, а кращий пляж в Лаконії - Архангелос, також нагороджений прапором небесного кольору.
 • в Ахеї також можна вибрати як галькові пляжі Сімпотіліі, так і піщані в Калогріі.

Особливо радує туристів Мессинія, а саме - містечко Мікрі-Мантинія. Тут добре розвинена розважальна індустрія, а біля самої кромки води туристів чекають численні затишні ресторанчики, що пропонують великий асортимент страв місцевої кухні.

 

Пам'ятки Пелопоннесу - радість для любителів активного відпочинку

Пам'ятки Пелопоннесу надзвичайно різноманітні.

Коринф

У Коринфі безліч пам'ятних місць, пов'язаних з християнською і античною історією.

Стародавня епоха представлена:

 • храмовим комплексом бога-цілителя Асклепія;
 • амфітеатром, де за часів імператора Августа проводилися бої гладіаторів;
 • руїнами Пірени - свого часу джерела питної води для всього міста;
 • храмом Аполлона;
 • руїнами римської агори.

Християнська історія тісно пов'язана з перебуванням і діяльністю в місті апостола Павла. Жителям навіть присвячено знамените послання «До коринтян». З особливою шаною жителі міста ставляться до Беме - трибуні на площі, з якої апостол проповідував перед проконсулом Риму - Галліоном.

На пагорбі Акрокоринф можна подивитися на залишки стін, які пам'ятають турецьке, римське і візантійське завоювання.

Мессинія

Мессинія знаменита елітної курортної зоною Коста-Наваріно, де зосереджені відмінні розважальні центри і фешенебельні готелі. Цей елітний курорт радує туристів прекрасно розвиненою інфраструктурою і красивими піщаними пляжами.

Поруч з Коста-Наваріно знаходиться ще один античне місто - Пілос. Тут гості країни можуть подивитися на турецьку фортецю 16 століття, погуляти по узбережжю Наваринскої бухти, і подивитися на палац царя Нестора, одного з героїв знаменитої «Іліади» Гомера.

 

Нафпліон

Нафпліон приваблює тисячі гурманів. Романтична обстановка і достаток вишуканих страв місцевої кухні, пропонованих в численних ресторанчиках, тавернах і кафе змусить радісно битися серце будь-якого любителя екзотики.

Найсмачніше в Греції морозиво можна спробувати в кафе "Антика Желатерія ді Рома", в тавернах «Арапакос» і «Савурос» можна пригоститися приготованою за старими рецептами свіжою рибою, в «Караманліс» подають найсмачніші м'ясні страви, а «Оморфі поли» порадує різноманітністю страв не тільки грецької, а й італійської кухні.

 

Історія Пелопоннесу - екскурсії в минуле

Відпочинок на півострові стане справжнім екскурсом в минуле античної Греції.

В Епідаврі можна подивитися на древній театр, знаменитий своєю дивовижною акустичною системою, таємницю якої вчені досі не розкрили. Так, якщо кинути на сцені звичайну монетку, її дзвін відмінно чути навіть у найвіддаленіших рядах. Такого ефекту не змогли домогтися ні в одному сучасному театрі.

В Олімпії туристів чекає знаменитий стадіон, з якого почалася історія Олімпійських ігор, що сьогодні проводяться в усьому світі.

Тут же можна побачити знамениту Спарту, яка прославилася в століттях завдяки хоробрості 300 воїнів, свого часу мужньо стримуючих цілу армію загарбників.

У Мікенах можна побачити руїни стародавнього царського палацу, відомого своїми знаменитими Левовими воротами.

Розповідати про історію Пелопоннесу і його визначні пам'ятки можна довго, але усієї цієї пишноти не передати словами - все це треба побачити своїми очима. Разом з Анга Тревел.

02.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали