Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Порто-Хелі - невелике прибережне містечко в сонячної Греції, розташоване в області Арголіда. Справжня перлина міста - затока з такою ж назвою, відомий своєю красою і великими пляжами.

Порто-Хелі - невелике прибережне містечко в сонячної Греції, розташоване в області Арголіда. Справжня перлина міста - затока з такою ж назвою, відомий своєю красою і великими пляжами.

Відкрийте для себе Порто-Хелі

Саме по собі сонячне місто не має великого історичного або архітектурного інтересу, але приваблює безліч туристів іншим своїм достоїнством - достатком чудових пляжів!

Переважна більшість магазинів, розважальних центрів і готелів знаходиться саме уздовж прибережної лінії містечка. Там же можна побачити безліч маленьких портів і пристаней, де вам без проблем здадуть в оренду катамаран, катер або яхту. Також у капітанів можна попросити провести екскурсії до берегів Епідавра і островам Гідра і Спец.

Велика пляжна територія містечка дозволяє не просто зняти номер в готелі, а при бажанні вибрати для себе цілу резиденцію, в якій можна буде відмінно провести відпустку.

На курорті подібних літніх будинків дуже багато, і вибрати можна як зовсім скромне житло, так і дорогу і розкішну віллу - все залежить тільки від фінансових можливостей туриста.

Пам'ятки Порто-Хелі

Краща пора, щоб відпочити і подивитися визначні пам'ятки Порто-Хелі - серпень. Тут його навіть називають «культурним місяцем». Саме в серпні в сонячному містечку відбувається безліч цікавих для туристів подій - Тиждень риболовлі, Фестиваль Культури і мистецтва, величезна кількість майстер-класів по грі на музичних інструментах, музиці, танцям і безліч інших цікавих подій.

Одночасно з цим, якщо ви віддаєте перевагу тихому, спокійному відпочинку, то краще вибрати для відвідування Порто-Хелі ранню осінь або початок літа.

Сам курортне містечко вже давно розділилось на райони з однойменними пляжами - Айос-Емільянос, Кунупі, Коста, Хініца, Верверонта, Кораку. Вибрати дійсно є з чого - можна як зупинитися в одному із зазначених вище районів, так і гарно відпочити в самому центрі містечка.

Всюди є відмінні дикі і організовані пляжі, магазини, таверни, безліч готелів і приватних вілл. Транспортна розв'язка також радує, тому проблем з переміщеннями по місту і поза ним проблем не виникне.

 

Порто-Хелі знаходиться на півдні Арголіди, в декількох годинах їзди від Афін і Нафпліону. Проїхати туди і назад можна на численних рейсових автобусах, а на поромі можна поїхати на екскурсії на острови Пірей, Ідру, Спец, Порос.

Історія Порто-Хелі

Історія Порто-Хелі не відрізняється різноманітністю історичних подій, та й будь-яких цікавих історичних споруд тут також немає. Свою назву містечко отримало від грецького слова «елі», що в перекладі означає «болото», і приставки Порто, яка додалася до назви містечка в період венеціанського правління.

Красивий і затишний, містечко Порто-Хелі стане справжньою знахідкою, як для активних туристів, так і тих, хто шукає спокою і самоти. Велика кількість пляжів і розташовані в близькому доступності відомі грецькі пам'ятки дозволять без проблем подорожувати.

27.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали