Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Арголіда - одна з найбільш примітних і цікавих для туристів областей, розташована в північно-східній частині острова Пелопоннес. Тут туристів чекають театр Епідавра, легендарні Мікени, а також величезна кількість інших унікальних історичних пам'яток старовини.

Арголіда буде цікава практично всім, як любителям тихих, затишних бухт, так і крутих, скелястих гір. А людям, яким цікава історія, міфологія і археологія, тут сподобається в два рази більше, адже подивитися тут дійсно є на що.

Арголіда є однією з найбільш популярних на півострові Пелопоннес областей не тільки завдяки історичній спадщині, а й завдяки великій кількості відмінних курортів, відомих не тільки у всій Греції, але і далеко за її межами.

Що повинен побачити в Арголіді кожен турист

Арголіда дуже цікава як для відпочинку, так і для пізнавального туризму. Але є місця, які відвідати повинен кожен справжній дослідник. Найцікавіші в області місця і пам'ятки:

 • Міста Ерміоні і Порто Хелі. Це найкрасивіші в Арголіді населені пункти. Дивовижні пляжі, мальовнича природа, затишок і комфорт - все перерахувати просто неможливо, потрібно просто приїхати і побачити це пишність своїми очима!
 • Нафпліон. Ще одне обов'язкове для відвідування місто Арголіди. Обов'язково відвідайте набережну і прогуляйтеся по старовинному порту міста. Також допитливим туристам будуть цікаві й інші місцеві пам'ятки - портовий маяк, Муніципальна галерея, площа Синтагма і інші.

 • Толос. Цей курорт - однозначний вибір любителів активного і галасливого відпочинку. Море, сонце, велика кількість нічних розваг і тусовки до ранку - все це чекає активних туристів тут. Крім того, Толос може стати відправною точкою на екскурсію до практично будь-який пам'ятки області.
 • Своєрідна візитна картка Арголіди - древній театр Епідавр. Мармуровий театр часів античності відомий у всьому світі завдяки своїй унікальній акустиці. А оцінити її можна під час відвідування одного з найважливіших фестивалів країни - Фестивалю еллінської драми.
 • Аргос - спадщина одного з найдавніших міст Греції - Стародавнього Аргоса, на руїни якого можна поглянути, відвідавши Археологічний парк Аргоса. Також тут можна подивитися на такі цікаві історичні пам'ятки, як Стародавня Агора, Одеон, руїни святилища Аполлона Піфійського і велику кількість церков часів раннього християнства - Святого Іоанна, Святого Петра і інших.
 • Тиринф. Заснований давньогрецьким героєм Тиринфом,що за легендою, був нащадком самого Зевса, це місто було одним з найбільш могутніх в усій Греції.
 • Мікени. За легендою, це відоме з часів античності місто було засноване самим Персеєм. Тут можна подивитися на поховання та фрагменти міста, а також знамениту пам'ятку Мікен - Левові ворота. Головною спорудою Мікен є Акрополь.
 • Краніді. Традиційне для країни поселення, в якому туристи можуть відвідати такі відомі монастирі, як Богородиці Пандасси, Анаргірон, Святої Анни.
 • Порто Хелі. Надзвичайно мальовниче село, яке сьогодні стало відмінним центром літнього відпочинку. Що цікаво - зовсім поруч з селом є стародавнє місто, що сьогодні знаходиться під водою. Відправившись на човнову прогулянку, можна подивитися на його залишки, помітні під водою. Ну і, звичайно ж, містечко знамените своїми тавернами і ресторанчиками, величезна кількість страв в яких просто вражає уяву.
   

І це тільки мала дещиця всіх тих цікавих старожитностей, на які можна подивитися в Арголіді. Більш докладне їх перерахування займе дуже багато часу, і все одно не розкриє тої величі, яка чекає кожного туриста, який приїхав сюди.

Кращі пляжі Арголіди

Ну і який же відпочинок в Греції без пляжів і блакитного, теплого моря. А в Арголіді є безліч пляжів, причому деякі з них визнані кращими у всій країні, і носять почесну нагороду Блакитного Прапора від ЮНЕСКО, як самі доглянуті і чисті. Розглянемо кілька найпопулярніших і відомих з них.

 • Арванітія. Розташований неподалік від Нафпліоні, зовсім поруч зі старою частиною міста, цей пляж вважається одним з найбільш організованих і популярних, особливо у місцевих жителів. Сам пляж не дуже галасливий, і підійде для спокійного відпочинку.
 • Каратонас. Цей пляж розташований неподалік від попереднього, але берег у нього більш приємний, піщаний. Як і Арванітія, Каратонас розташований в пішій доступності від Нафпліона, проте стане відмінним варіантом для любителів активного відпочинку.Туристів тут чекає зручна парковка і кілька відмінних барів з живою музикою і гарним сервісом. Пляж має нагороду Блакитного прапора, і тут можна відмінно провести час.

 • Толо. Цей пляж також піщаний, і знаходиться недалеко від Нафпліону. Пляж Толо має хорошу інфраструктуру, тут багато готелів, барів і таверн, є зручні лежаки. Достатньо багатолюдний, особливо по вихідним.
 • Палья Епідаврос. Багатолюдний і галасливий пляж, розташований неподалік від знаменитого театру Епідавр. У літню пору тут проводиться ярмарок-фестиваль, на якій місцеві жителі виставляють вирощені ними продукти.
 • Плепі. Розташований біля міста Ерміоні, цей пляж також має нагороду Блакитний прапор. Тут є все необхідне для чудового відпочинку - парковка, таверни, готелі, а головне - центр водних видів спорту та аніматори, з якими не вийде занудьгувати.
 • Порто Хелі. Відмінний варіант для відпочинку з дітьми, розташований в південній частині Арголіди. Також нагороджений Блакитним прапором. Головний плюс пляжу - повна відсутність вітру, а відповідно - і хвиль. На пляжі є все необхідне для гарного відпочинку, є дитячі клуби, постійно проводяться різноманітні вистави та конкурси.

Апогей культурного життя Арголіди - Епідаврський фестиваль, який щороку проводиться тут в літню пору.

У Нафпліоні з цікавих подій можна виділити Музичний Серпень, в період проведення якого тут показують кінофільми, дають театральні вистави і різні концерти.

Арголіда - дивовижна область, яка стане відмінним вибором для дійсно цікавого, насиченого подіями і яскравими враженнями відпочинку.

06.05.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали