Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Нафпліон - стародавнє місто в Греції, розташоване на півострові Пелопоннес. Серед безлічі інших міст його виділяє унікальне змішання кількох культур і архітектурних стилів - грецького, турецького та італійського, завдяки чому все тут виглядає цікаво і незвично.

Нафпліон - старовинне місто-порт

Нафпліон можна сміливо назвати одним з найбільш харизматичних і красивих міст всього півострова.

Незважаючи на свої невеликі розміри, Нафпліон має ту чарівність, яка полонить гостей міста з перших хвилин перебування. Старовинні кам'яні будинки, дивовижно живописна набережна, вулиці і площі, наповнені ні на хвилину не вщухаючим шумом.

На вузьких вуличках Нафпліона туристи можуть подивитися на величезну кількість унікальних будівель, але набагато більше цікавіші старовинні порти, зовнішній вигляд яких пройшов незмінним через багато століть.

Пам'ятки Нафпліона

В районі Нафпліон знаходиться кілька унікальних історичних пам'яток, які дозволяють в повній мірі оцінити і усвідомити ту велич і міць, які коли мало місто.

Турецькі мечеті і старовинні церкви, надзвичайно красиві венеціанські балкони і різні історичні площі - тут дійсно є на що подивитися.

Одна з головних визначних пам'яток Нафпліона - побудована венеціанськими архітекторами ще в 17 столітті - фортеця Паламіді. Вона розкинулася на самій вершині мису, тому види, які відкриваються звідси на мальовничі околиці Егейського моря - просто приголомшливі.

Не можна не розповісти і про численні мечеті, які у великій кількості розкидані по всьому місту. Найдавніша з них - мечеть Тріанон. Її зовнішній вигляд сформувався під впливом візантійської культури, а сама будівля з'явилася в місті ще в 16 столітті, коли місто було захоплене турками.

У сучасному Нафпліоні мечеть більше не виконує свої прямі релігійні функції, і на даний момент там розташований кінотеатр.

Також з цікавих пам'яток варто відзначити Площу Синтагма, церкву Святого Спиридона і церкву Святого Георгія, першу будівлю Парламенту, Міську картинну галерею і безліч інших дивовижних місць, кожне з яких має свою особливу історію.

Історія Нафпліона

Історія Нафпліона надзвичайно багата, і своїм корінням сягає в сиву давнину, адже йому більше п'яти тисяч років.

Протягом багатьох століть місто відігравало важливу роль в історії країни, в тому числі і в одній з найважливіших історичних віх - війні за незалежність.

Так, в 1828 році, через цілих чотири століття панування в Греції турків, вона все-таки звільнилася, і саме Нафпліон став першою столицею незалежної країни. Пробув він нею недовго, всього п'ять років, але в історію він увійшов саме так.

Сьогодні Нафпліон є столицею округу Арголида, а його населення складає приблизно 15 тисяч чоловік.

 

Пляжний відпочинок в Нафпліоні

Ну і як можна не згадати чудові пляжі Нафпліона, розташовані на південному сході від міста, в дивовижної краси затоках.

Тут гостей міста чекає м'який пісок, теплі води Егейського моря і просто чудова інфраструктура, завдяки якій відпочинок тут буде затишним і дуже комфортним.

У бухті Толон гостей чекають численні готелі та мотелі з різними цінами, а на островах Кастаркі, Платія і Ромбі можна поніжитися на затишних і доглянутих пляжах.

Ще одна популярна курортна зона з відмінним піщаним пляжем обладнана поруч з фортецею Паламіді. Дно тут засипано м'яким піском, а каменів немає абсолютно, що робить пляж Карафона (а це саме він) відмінним варіантом для сімей, відпочиваючих з дітьми.

Для любителів активного відпочинку є обладнані спортмайданчики, доступна оренда катамаранів і водних лиж, а в нічний час відмінно і весело відпочити дозволять веселі тематичні вечірки.

05.05.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали