Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кармелітський костьол

Україна, Галичина, Львівська, Львів

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Чарівне місто Львів має багату і давню історію. За його довгі часи існування там сталося немало подій, які безпосередньо позначалися на долі його жителів. Тут знайшли свій дім безліч різних національностей. І саме тут співіснують безліч конфесій і віросповідань.

Велика кількість різноманітних громад створювалася і розвивалася на цих землях. Орден Кармелітів босих став одним з таких. Вважалося, що утворився він ще в XVI столітті. Від інших його відрізняло те, що послідовники ордену були бідні.

Це був злиденний орден, існував тільки за рахунок добродійності і милостині, яку йому давали. Незважаючи на такий стан речей, вони змогли звести свій храм. У народі він називається костьол Кармелітів босих. Сучасне ім'я – костьол Святого Архістратига Михаїла.

Точна дата зведення храму невідома. Першу згадку про його існування відносять на першу половину XVII століття. Тоді як будівля була зведена з каменю, місцезнаходження сприяло тому, що часто піддавалася ворожим нападам, і неодноразово його добудовували та реконструювали.

Розташовувався на височині за межами Львівських оборонних стін. Зі своїми будівлями був деякою оборонною спорудою для міста. Але, на жаль, йому не завжди вдавалося виконувати покладену функцію. Зараз храм належить Українській греко-католицькій церкві та відкритий для усіх відвідувачів.

Приїхавши у Львів, вам обов'язково варто відвідати цю старовинну будівлю. Адже вона викликає піднесені емоції. Зовні грізна і строга, що викликає неоднозначні відчуття. Лише опинившись всередині, вони змінюються на теплі і одухотворені почуття. Оздоблення в стінах костьолу нікого не може залишити байдужим. Стиль бароко, в якому оформлений інтер'єр будівлі, захоплює своєю яскравістю і урочистістю.

 

Склепіння, прикрашені розписами XVII століття, виконані італійським майстром, мають неабиякий вплив. Також вражають і картини із зображеннями історії ордену Кармелітів. А головний вівтар, зроблений з чорного мармуру, надовго залишиться у вашій пам'яті.

Відвідайте Кармелітський костьол у Львові, і ця екскурсія стане незабутнім проведенням часу, яке залишить позитивні емоції і приємні враження. Чудові краєвиди, які відкриваються з майданчика поряд з храмом, стануть додатковою мотивацією для відвідування цього містечка.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали