Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Маленьке містечко Астрос розташоване в області Аркадія, яка знаходиться у східній частині півострова Пелопоннес, в 109 км на північний захід від Афін. Населення міста складає більше 2 тис. осіб.

Астрос є одним з найпопулярніших місць для відпочинку серед туристів. Місто має відмінний пляж з усіма зручностями, цікаві історико-культурні пам'ятки, мальовничу природу, прекрасну туристичну інфраструктуру та зручну транспортну розв'язку.

Дістатися до Астроса можна зі столиці Греції міста Афін за 2,5 години на рейсовому автобусі.

КЛІМАТ

У Астросі переважає морський клімат середземноморського типу, з м'якою та дощовою зимою і помірно жарким літом. Середня температура повітря влітку в місті становить близько + 24°С.

ПАМ'ЯТКИ

Радимо в місті відвідати такі пам'ятки як:

  • Венеціанську фортецю;
  • Церкву Благовіщення                    Богородиці;
  • Церкву пророка Іллі;
  • Археологічний музей.

А також оглянути статую Медузи Горгони поруч з амфітеатром та старий маяк.

Неодмінно рекомендуємо Вам прогулятися по вуличках цього мальовничого міста та подивитися на його прекрасну архітектуру, в місті є безліч білосніжних кам'яних будиночків з черепичними дахами яскраво-червоного кольору, різьблені балкончики і простора площа.

ПЛЯЖІ та ТУРИСТИЧНА ІНФРАСТРУКТУРА

У місті знаходиться красивий чистий піщаний пляж з усіма зручностями і прозоре тепле море. Усе туристичне життя зосереджене вздовж набережної міста та порту. Тут Ви побачите безліч ресторанчиків, таверн зі смачною національною і європейською кухнею, а також готелі та зйомні апартаменти.

Приїжджайте в місто Астрос - це прекрасний вибір для відпочинку для Вас та всієї Вашої родини!

 

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали